reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

No tak to już jest ja tyle wokół strasznych historii. Ja sobie ciągle wmawiam, że skoro dwie ciąże i porody znisołam i mam córeczki zdrowe (mimo alergii Nicole, chodzi mi o jakieś uszkodzenia) to musi być dobrze. No czasami też łapię schizy i czekam na USG aby mieć 100% pewności że moje dziecko jest całe i zdrowe.

Kurka właśnie bratowa mi dała cynk że prawko oblała znowu i tym razem już na placu. Szkoda mi jej bo taka jest nerwowa biedna i już nawet nie pamiętam czy 4 czy 5 razy podchodziła.

Ja nic nie mówię na temat prawka, bo mi wstyd
Oblałam 5 razy na placu i już nie wyrabiam.... a kasy coraz mniej
 
reklama
To chyba z nerwów a im starsze jesteśmy tym gorzej. Ja poszłam w wieku 18 lat i zdałam za 1 razem. Trochę tatko mnie najpierw poduczył. Im starsze jesteśmy tym bardziej chyba się stresujemy i jeszcze jak same za to płacimy to też się pewnie troszkę inaczej podchodzi.
 
żabka - Ty nas tu nie strasz... Może chwilowo Ci się pogorszyło i obyś szybko wróciła do normy. Mi tam jest trochę lepiej, nawet obiad zjadłam z chęcia i apetytem. nie schudłam nic od kilku dni :)
u mnie to znaczy zgaga mdlosci i zmeczenie zanim sie zmniejszyc i odpuscic to sie wzmocnily mam nadzieje ze niedlugo to minie i zoladek mi ostatnio sie daje we znaki boli ostatnio juz kiedys mialam z nim problemy mam nadzieje ze mi zoladek odpusci
 
no to żabciu witaj w klubie mnie tez zoladek daje popalic :-(za nto ustaly bole podbrzusza wiec z dwojga zlegoi wole juz jak mnie zoladek boli. mdlosci mam jedynie jak widze reklame kfc brr wtedy odrazu przelaczam na inny program bo wariacje od razu w zoladku.
artykul o ciazy rewelacyjny juz mi sie humorek poprawil :-) bo w ostatnim czasie strasznie obsypalo mi gebule i wygladam jak malolata hehe. dzisiaj moje kochane dzieciatko sie zlitowala nad mamusia i spala ponad 3 godz bo tatus ululal do snu, mama zaliczyla z 2 godz spania,m zreszta tatus tez i w sumie nasza 3 przespala troche. nioestety tesciu musial mi humor zepsuc jak to on wrrr:wściekła/y: i oczywiscie wyszlo na to, ze ja szukam awantury bo sie wkurzylam i powiedzialam mu, ze chce spokoju bo w ciazy jestem no to sie obrazil wrrr.
 
reklama
Do góry