reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
zapobiegawczo ;-) jestem po 2 poronieniach i lekarz twierdzi że przyczyną mogły być zakrzepy choć nie zostało to potwierdzone przez badania, poza tym mój tato bardzo młodo bo w wieku 33 lat umarł na zawał serca :-( ja nigdy nie miałam problemów z krwią ani zespołu anty fosfolipidowego, ale mój ginek mówi że po 3 poronieniach dają je standardowo, a w moim przypadku nie zaszkodzą a mogą pomóc :tak: nie jest to zbyt przyjemne :no: szczególnie że pewnie będę miała je do końca ciąży, ale cóż czego się nie robi dla fasolki :tak::-)

Batonik ja również muszę codziennie brać zastrzyki w brzuch- Clexane, i tak do końca ciąży niestety. Również jestem po 3 stratach, i córeczka urodzona przedwcześnie, która trafiła do nieba.
Nie lubię tych zastrzyków, po jednej stronie robią mi się siniaki, ale na szczęście nie mam wylewów, ani krwiaczków.
 
Ewka- ostatnio naprawdę mnie ciągle na spanie bierze:tak::tak:

Dziewczyny wiecie co, ostatnio strasznie denerwują mnie te reklamy w tvn- pomoc dla chorego dziecka np. mój synek urodził sie z tym i tym i......
Kurde nie wiem czy to przez to że czekam na te badania..
Jest mi bardzo zal tych ludzi i chorych dzieci, ale do cholery czy muszą to tak często emitować...
 
Cześć dziewczyny:)
Baaaardzo długo mnie nie było i widzę, że będę Was chyba czytać do końca tygodnia:) Strasznie się ostatnio czuję. Dopadło mnie chyba wszsystko z ciążowych dolegliwości: senność,wymioty, zaparcie itp.... ech... dobrze, że chociaż na L4 jestem bo inaczej to chyba bym umarła w pracy:(
Pozdrawiam wszystkie mamy i lecę Was doczytywać (tyle tego jest....)
Buziaki
 
A ja przez to coraz bardziej boję się o zdrowie moich dzieci bo w każdej chwili choroba może zaatakować i nie oglądam takich rzeczy. Przełączam na inny program. Tak samo jest jak się czyta Wasze historie o stratach dzieci, coraz bardziej martwię się o swoją ciążę. A jak przeczytałam o rodzeniu martwych dzieci to wogóle przeraziłam się, wmawiam sobie ciągle, że mnie to nie dotknie bo urodziłam dwie zdrowe dziewczynki i wszystko było zawsze ok. Inaczej bym już zwariowała...

feline30 - miłej lektury :) Ważne że przechodzisz to w domowym zaciszu.
 
Ewka- ostatnio naprawdę mnie ciągle na spanie bierze:tak::tak:

Dziewczyny wiecie co, ostatnio strasznie denerwują mnie te reklamy w tvn- pomoc dla chorego dziecka np. mój synek urodził sie z tym i tym i......
Kurde nie wiem czy to przez to że czekam na te badania..
Jest mi bardzo zal tych ludzi i chorych dzieci, ale do cholery czy muszą to tak często emitować...

Ohhh kochana mnie tez odkad zobaczylam 2 kreseczki na tescie ciazowym poprostu przerazaja te reklamy . Nie dosc ze wogole jestem poshizowana i caly czas sie martwie czy wszystko jest dobrze z moim malenstwem to poprostu te reklamy mnie przerazaja. Ja jak widze ze sie ktoras zaczyna poprostu przelaczam na inny kanal . Moj maz tak samo reaguje.
 
Hej dziewczynki
trochę strachu się wczoraj najadłam bo wieczorem zauważyłam niewielkie plamienie. Na szczęście okazało się, że z dzidzią wszystko w porządku, a to plamienie było z jakiegoś niewielkiego naczynka bądź obtarcia w szyjce. Biorę tą Luteinę dopochwowo i gdzieś przy podawaniu mogłam się skaleczyć. Na szczęście, bo przeraziłam się okropnie.
 
Jeśli chodzi o te reklamy fundacji, to mnie również przerażają odkąd jestem w ciąży, ale rozumiem tych ludzi. Nie mają za co leczyć i rehabilitować swoich dzieci. Pretensje powinniśmy mieć do rządu. Gdyby była lepsza opieka zdrowotna, ci ludzie na pewno by nie występowali w TV. Na pewno im nie jest łatwo, ale robią to dla swoich dzieci.
 
reklama
Jeśli chodzi o te reklamy fundacji, to mnie również przerażają odkąd jestem w ciąży, ale rozumiem tych ludzi. Nie mają za co leczyć i rehabilitować swoich dzieci. Pretensje powinniśmy mieć do rządu. Gdyby była lepsza opieka zdrowotna, ci ludzie na pewno by nie występowali w TV. Na pewno im nie jest łatwo, ale robią to dla swoich dzieci.
Oczywiście że tak. KAżda z nas na pewno postąpiłaby tak samo jakby się jej dziecku to przytrafiło.
 
Do góry