reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Witam was dziewczyny, ja mam dzisiaj na 12 do pracy
Batonik trzymaj się, dzielna jesteś - ja jak widzę igłę to głowę w drugą stronę odwracam, tak się boję.

Zazdroszczę Wam tych USG , ja mam dopiero 19 lipca i już z nerwów nie wytrzymuję. Że tak długo muszę czekać, chcę w końcu zobaczyć moją fasolkę, a nie tylko małą kropeczkę

Powodzenia wam wszystkim
 
Hej widzę że rozmawiacie o wieku my z mężem oboje mamy 25 lat rocznik 85 dzidziuś był jak najbardziej planowany i myślę że to jest dla nas najlepszy czas na potomka :-)
 
Hej widzę że rozmawiacie o wieku my z mężem oboje mamy 25 lat rocznik 85 dzidziuś był jak najbardziej planowany i myślę że to jest dla nas najlepszy czas na potomka :-)


Fajnie , że planowaliście - ja zaszłam przez zabawę
best11_%28www.e-gify.pl%29.gif


Nawet nie wierzyłam, że się uda. Mamy niesamowite szczęście, niektórzy się latami starają, a my się tylko wygłupialiśmy
best8_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
agus dlatego pytam, bo ja tez karmie i powiedzial zebym odstawila. czytalam na necie, ze jak badania sa dobre i wszystkie ciaze byly urodzone w terminie i nie bylo poronien to mozna. narazie udalo mi sie odzwyczaic od popoldniowego cyca bo w domu jestem. gorzej bedzie z wieczornym i nocnym :-(. licze jednak na to, ze sama zrezygnuje jak sie sklad mleka zmieni.


hehe, ja też:) ale on jest twardy więc pewnie trzeba będzie jakoś drastycznie go potraktować... na razie mi żal mu odmawiać. Kiedy się zajmie zabawą, to zapomina, ale przed snem musi ssac...
 
Dzień dobry dziewczyny :-)

Ja od rana mam mdłości, wczoraj wieczorem ledwo zdążyłam do WC w czego efekcie góra z piżamy suszy się wyprana na kaloryferze :szok: chyba się zaczyna...

A mam takie pytanko, czy któraś z Was może zakupiła bądź w poprzedniej ciąży miała taki album Pierwszy album dziecka Kubuś Wlk. Księga Maleńs (1061872494) - Aukcje internetowe Allegro
bardzo mnie kusi i zastanawiam się nad kupnem, tylko na necie i w sklepach jest wiele rodzajów i nie wiem który najlepszy :-p
 
Dzień dobry dziewczyny :-)

Ja od rana mam mdłości, wczoraj wieczorem ledwo zdążyłam do WC w czego efekcie góra z piżamy suszy się wyprana na kaloryferze :szok: chyba się zaczyna...

A mam takie pytanko, czy któraś z Was może zakupiła bądź w poprzedniej ciąży miała taki album Pierwszy album dziecka Kubuś Wlk. Księga Maleńs (1061872494) - Aukcje internetowe Allegro
bardzo mnie kusi i zastanawiam się nad kupnem, tylko na necie i w sklepach jest wiele rodzajów i nie wiem który najlepszy :-p

hehe uroki ciąży
best11_%28www.e-gify.pl%29.gif

Ja też myślę nad albumem i to takim, żeby można było zdjęcia z USG wkleić na pamiątkę, a ten z allegro fajny, tyle, że ja przed zakupem musiałabym każdą kartkę z osobna zobaczyć, żeby zadecydować
 
No ja już ten w sumie przeglądałam, bo są w Auchanie ale nie wiem czy to własnie "ten" chyba po wypłacie uderzę do Empiku może tam coś znajdę:-p
Póki co wszystko zapisuję w starym notesie żeby nie zapomnieć najważniejszych dat :)
 
reklama
No ja już ten w sumie przeglądałam, bo są w Auchanie ale nie wiem czy to własnie "ten" chyba po wypłacie uderzę do Empiku może tam coś znajdę:-p
Póki co wszystko zapisuję w starym notesie żeby nie zapomnieć najważniejszych dat :)

To też dobry pomysł

Ja za niedługo idę do pracy i podpisać umowę
zlosc20_%28www.e-gify.pl%29.gif
na samą myśl mnie ściska, szkoda że mam akurat taką pracę, której nie lubię
Może dzisiejszy dzień będzie lepszy...
 
Do góry