reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dziewczyny ciesze się razem z Wami!!! Jaka to ulga wiedzieć ze wszystko ok.
Ja mam te badania 30.06 za tydzień. Jestem teraz kłębkiem nerwów, bo nawet jak nie chcesz o tym myśleć, to i tak to samo przychodzi do głowy.


Miłego wieczoru kochane

Aniucha 2124 trzymam za Ciebie i Twoje dziecko kciuki - jestem z Tobą, wszystko będzie w porządku. Nie dziwię się, że masz stracha przed tym badaniem, ja chodziłam po ścianach, ale sama zobaczysz jaka będzie dla Ciebie ulga i radośc kiedy wyniki będą prawidłowe. A jakie emocje poczujesz kiedy zobaczysz swoją kruszynkę na monitorze :-) rączki, nożki, głowkę, jak się porusza... Cudowne przeżycie.

Ojej dziewczyny, ale jesteście młode... hmmm ja chyba powinnam myśle botoksie, a nie o byciu mamą ;-) Hihihi
Mam 36 lat, moj partner 35, to moja pierwsza ciąża. Do trzydziestki zupełnie nie czułam instynktu macierzyńskiego, nie byłam rownież nastawiona na żadną karierę. Po prostu wydawało mi się, pomimo mojej sympatii do dzieci, że nie jestem stworzona do bycia matką. Może wynikało to z jakiegoś wewnętrznego egoizmu, sama nie wiem. Po 30-tce zaczęłam z podziwem patrzec na ciężarne kobiety, zaglądac do wozkow i mocno, mocno mi KOGOś brakowało. Ciąża jest jak najbardziej planowana i obecnie jestem najbardziej szczęśliwą osobą na świecie :-)
Całuję was mocno Mamusie :-)
 
reklama
Witajcie kobietki!
Ja mam 34 lata moj maż ma 27 lat :) , jestesmy prawia 2 lata po slubie, w sumie chyba od 7 razem jezeli dobrze licze. Malenstwo bylo planowane od dawna ,ale tak zwlekalismy i w sumie przy pierszym strzale" jak sie uda to sie uda" sie udalo .
Buziaczki
 
Adela-PW to sa wiadmosci prywatne;) wiec Dane mozes zpodac TU:)



U mnie dzisja dobrze sie miewam TYlko ta pogoda do bania;(

aTu 2 ciuszki dla dzidzi Od Taty ale jakw idac Fasolka jest skazana na bycie Dziewczynka hihihi
 

Załączniki

  • Zdjęcie0850.jpg
    Zdjęcie0850.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 15
  • Zdjęcie0853.jpg
    Zdjęcie0853.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 16
gdynianka1 jak to mowia nic na sile, wazne ze sie udalo i wszystko jest dobrze i dzidzia planowana.

MOlaGo no to musisz tam z fasolka porozmawiac i powiedziuec zeby przy usg nie pokazala pisiorka :-D i okazala sie dziewczynka.

moja pierwsza ciaza to byla wpadka choc planowalismy dzidzie ale pozniej i miska urodzila sie w lipcu wtedy gdy planowalismy sie starac. wtedy bylismy dopiero miesiac razem oficjalnie i ta ciaza nas troche zaskoczyla ale i tak bylismy szczesliwi. druga ciaza planowana byla ale tez troche pozniej :-) no i znowu dzidzia miala inne plany.
 
Witam wszystkie mamy

Bardzo dziekuje za odpowiedzi. Bardzo mi to pomoglo. Martwilam sie ze jak piersi mnie nie bola to jest coś nie tak. Od poczatku ciąże przechodze b. dobrze. Nie mam żadnych mdłości, zawrotów głowy, wymiotów, senności, tylko piersi mnie bolały.

Od wczoraj wieczorem czuje się bardzo dziwnie. Czuje jak cos działoby się w moim brzuchu. To cos mnie zakuje z boku, to czuje napięty brzuch, zakuje mnie pod pępkiem. Być może moje maleństwo rosnie i się tam rozpych ; - )
 
Ja mam 22 lata, mąż 25. Jesteśmy po ślubie 1,5 roku i właściwie od początku staraliśmy się o dzidziusia. Już zaczynaliśmy się martwić, że nam się nie uda, ale się udało :D
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :-)

Ja od rana mam mdłości, wczoraj wieczorem ledwo zdążyłam do WC w czego efekcie góra z piżamy suszy się wyprana na kaloryferze :szok: chyba się zaczyna...

A mam takie pytanko, czy któraś z Was może zakupiła bądź w poprzedniej ciąży miała taki album Pierwszy album dziecka Kubuś Wlk. Księga Maleńs (1061872494) - Aukcje internetowe Allegro
bardzo mnie kusi i zastanawiam się nad kupnem, tylko na necie i w sklepach jest wiele rodzajów i nie wiem który najlepszy :-p

My dla dziewczynek kupiliśmy albumy z natchnienia i tak Nicole ma typowy album na fotki w różu a MAgda ma album z Jastarni wykładany liśćmi i wogóle jakiś taki inny. W tych albumach mają karteczki z łózeczka szpitalnego i opaski z rączek. Pierwszą fotke z gazety bo u nas robią, obowiązkowo zasuszony pępuszek i pierwsze ścietę włoski. Do tego wszystko z datami i potem już różne zdjęcia.
Teraz też tak na pewno zrobię. Z czasów ciąży mam założone teczki i w nich każdy kwitek, wyniczek, każde USG jest schowane i czasami oglądamy :)

Mnie piersi nie bolą już i chyba się powoli przyzwyczajają do obecnego stanu. Zrobiły się z nich pełne baniaki, Miśkowi się bardzo podobają. Mdłości powolutku ustępują. Zmęczenie natomiast ciągle daje znać o sobie. Ogólnie czuję się lepiej, powolutku coraz lepiej.

Ach jeszcze chciałam zachaczyć o temat wieku. Ja mam 28 a mąż 29. Od początku wiedzieliśmy, że będziemy mieli trójeczkę. Bardzo szybko chcieliśmy mieć pierwsze dziecko i zaszłam w 3 cyklu starań, później po niecałych dwóch latach postanowiliśmy, że może by sprawić rodzeństwo no i jak się uda to będzie, zaszłam więc od razu w 1 cyklu. No i teraz jak już obie dziewczynki do szkoły pójdą to stwierdziliśmy że już czas na 3 bo później to już raczej nie będzie nam się chciało. Zaszłam w 1 cyklu, natomiast przymierzaliśmy się już od stycznia, tzn brałam kwas foliowy i nie paliłam już wcale choć wcześniej zdarzało mi się do piwka czy drinka zapalić. Od stycznia oczyszczałam organizm no i 1 maja zaczęliśmy staranka. No i poszło :)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry