reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

witam wieczorkiem:))
jakoś słaba jestem:-)
Ania 891 - lody??? uwielbiam, odkąd jeztem w ciązy i zaczeły się cieplejsze dni, nie ma dnia żebym loda nie zjadła, hehe mój mąż też zapasy mi zrobił w zamrażalce:-) fajnie tak :-D własnie opowiedziałam mężowi że jest dziewczyna co ma z lodami jak ja smakoczady:-D hehe

Luśka - blondi80 już z Nami nie pisze musisz forum poczytac od początku do końca

Julka05091985 - jeśli o studia chodzi to kończyłam licencjat (3lata) Filologia polska, niestety nie stworzyli uzupełniających i w katowicach konczyłam na UŚ a szkoda bo chciałam w Rybniku , Katowice sa bez porównania, wyścig szczurów tyle... ale w kato juz były kierunki i Komunikacje społeczną wybrałam, bo nauczycielką to byc nie chciałam, a teraz podyplomówke z reklamy robiłam Komunikacja perswazyjna: Public relation, i niestety w zawodzie nie pracuje, ale... A Ty co konczyłaś???

Pozdrawiam wszystkich i do jutra kochane:-)
 
reklama
Hej laski!
U nas też upał na dworze, nic sie nie chce robić. Najchetniej ciagle jadłabym arbuza i truskawki. Dzisiaj kupiłam polowe abuza i juz go nie ma, jutro chyba zaopatrze sie w całego heheheh
Fajnie niektóre z nas mają, że już po kolejnych USG. Ja musze czekać do wizyty 24 czerwca no i wkoncu się dowiem czy krwiak sie wchłania czy to rzeczywiscie bliźniak. Mam nadzieję, że to pierwsze.
Jeśli chodzi o witaminki to ja biore 1XFolik i Falvit Mama. W pierwszej ciąży brałam Prenatal i urodziłam klopsika 4130g hehehe
 
Witam z rana:-) ja juz spac nie moge z rana, wiec tu zajrzalam.

To super ze nie jestem sama z takimi smakoczadami:-) teraz te lody sa najlepsze:-)ale mi sie nawet w nich smak zmienil.kiedys nie lubilam owocowych a teraz moge je jesc na potege:-D he he
 
Hej laski!
U nas też upał na dworze, nic sie nie chce robić. Najchetniej ciagle jadłabym arbuza i truskawki. Dzisiaj kupiłam polowe abuza i juz go nie ma, jutro chyba zaopatrze sie w całego heheheh
Fajnie niektóre z nas mają, że już po kolejnych USG. Ja musze czekać do wizyty 24 czerwca no i wkoncu się dowiem czy krwiak sie wchłania czy to rzeczywiscie bliźniak. Mam nadzieję, że to pierwsze.
Jeśli chodzi o witaminki to ja biore 1XFolik i Falvit Mama. W pierwszej ciąży brałam Prenatal i urodziłam klopsika 4130g hehehe
Jedz kochana tego arbuza:) Na zdrowko:) Daj nam znac po tym USG co i jak. A nie za duzo wychodzi Ci kwasu foliowego jak bierzesz i to i to? Ja teraz kupilam Centrum Materna i sobie lykam:) Moj ginekolog mowil ze to jedne z najlepszych tableteczek z witaminkami i nie bede musiala dobierac juz kwasu.
 
Witam Was brzuszki :-D ja dzisiaj nie śpię od 6:00 - bo chcę odwiedzić znajomą przed pracą - Miłego dnia i nie za dużo słonka
slonce1_%28www.e-gify.pl%29.gif

witam:) Chyba tak juz jest. Ja tez nienajlepiej sie czuje tak jak Wy. Tylko ze u mnie jeszcze wieczorem jest nienajlepiej.
U mnie jest najgorzej rano, jeszcze te upały nie sprzyjają dobremu samopoczuciu

Hej. Mam termin na 16.01.2010,ale zapewne mamą zostanę w grudniu ponieważ jestem w ciąży bliźniaczej:-))
Super, cieszymy się :-)
 
Witam was w ten kolejny upalny dzień :-)
Blondi84 ja skończyłam Biotechnologię na Akademii Medycznej. Wspominam te 5 lat jako najlepszy okres w moim życiu, jak do tej pory oczywiście ;-) Niestety też nie mam pracy w zawodzie, po studiach musiałam się chwytać każdej możliwości pracy więc wylądowałam jako przedstawiciel. A Ty w jakich latach studiowałaś bo też mam 2 koleżanki, które studiowały filologię polską w Rybniku.
13-stka wcale się nie dziwię że jesteś przerażona, jedno dziecko to jest wyzwanie a co dopiero dwójka naraz. Ja się śmieję że rodzę na początku stycznia więc jak się dobrze postaramy to w grudniu może być drugi i będą bliźniaki z roczną różnicą :-D
 
Hej. Mam termin na 16.01.2010,ale zapewne mamą zostanę w grudniu ponieważ jestem w ciąży bliźniaczej:-))

wielkie Gratki Kochana;)( witamy duzielaj sie u nas



hejka babeczki:*

witam Moniczke i gratuluje:*

ja wczoraj bylam na wizycie....i troszke sie nadenerwoalam bo poakzalo sie ze cos tam kolo Fasoleczki jest i muslam jechac na Badania do szpitala...naszczescie okazalo sie ze to lekki krwiaczek....powinne sie wchlonac....i siedizlam tam od 14 do 18 masakra...:(

a pozniej padlam jak mucha.....i spalam az do 9 rano

wiec z dzidzia wszystko juz dobrze;):)


i o to moj BRZUSIO W 10TC.
 

Załączniki

  • Zdjęcie0796.jpg
    Zdjęcie0796.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 16
  • Zdjęcie0799.jpg
    Zdjęcie0799.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Ja tez dziewczyny w pracy, upały dobijają niestety. Ja jutro mam usg boję się strasznie - cicho liczę, ze wszystko będzie dobrze.
Temeraturkę mam podwyższoną od owulacji i tak teraz cały czas. Dziewczyny ja padłam wczoraj o 18 tej spać a wstałam dziś około 7. To już lekka przesada!!!!
A Wy po ile śpicie?
 
Do góry