reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja tez dziewczyny w pracy, upały dobijają niestety. Ja jutro mam usg boję się strasznie - cicho liczę, ze wszystko będzie dobrze.
Temeraturkę mam podwyższoną od owulacji i tak teraz cały czas. Dziewczyny ja padłam wczoraj o 18 tej spać a wstałam dziś około 7. To już lekka przesada!!!!
A Wy po ile śpicie?
Ja dziewczynki na 12 ide do pracy. w najgorszy upal:( spij tyle ile potrzeba, ile organizm chce odpoczac Kochana. Ja potrafie w nocy spac po 10-11 godzin i jak mam wolne to jeszcze w ciagu dnia od 2-4 godzin. To juz jest przesada:-)
 
reklama
Witam dziewczynki z rana:) uffff ale gorąco.......
13-stka - gratulacje bliźniaczków. Wielkie wyzwanie ciebie czeka...

sic1982 - u mnie ze spanie to trochę cienko:) Mój prawie 1,5 roczny synek jeszcze nie przespał nocy od kąd się urodził. A ostatnio to daje takie cyrki w nocy, ze śpię p[o 3-4 godziny. Najgorsze jest to, że ubzdurał sobie, że w nocy musi być tylko mama i koniec. Jak zobaczy tatę to drze się jeszcze głośniej, ehhhh.... ciekawe, jak to będzie z drugim???

MOlaGo - brzuszek śliczny:) Ja to wiecej tłuszczu mam niż brzuszka ciążowego:)

Ja dziś w pracy do 15-stej. Mam nadzieje, że szybko zleci! No i oczywiście mdli mnie od samego rana(koszmar).
 
13-stka- gratuluję dwóch maluszków :) kiedyś byłabym przerażona ciążą bliźniaczą ale kurcze odkąd teraz jestem w ciąży to tak sobie myślę, że fajnie jest mieć dwójeczkę :)

sic1982-
nie martw się na zapas na USG na pewno będzie wszystko w porządku :) trzymam kciuki !! :)

MOlaGo-
super brzuszek :) muszę się zmobilizować i pstryknąć własny :)


feline30- ja niedawno pisałam, że nie mam żadnych objawów a dzisiaj od rana strasznie mnie mdli także wiem co czujesz :-(


Co do upałów to u nas w cieniu termometr pokazuje 30 C, masakra...taki zaduch, że nic się nie chce. Na szczęście basen już rozłożony :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kobietki!
Witam serdecznie stycznioweczke blizniaczych fasolek. Gratuluje!
MOlaGO bardzo sie ciesze z malenstwem wszystko dobrze , bardzo sie martwilam jak tak dlugo sie nie odzywalas. hehe nie rób tak wiecej :blink:
Wiecie od wczoraj przespalam 14 godzin , Jak sie polozylam o 20 tak wstalam przed 10 :szok: !
Jestem umeczona moja alergia , ale wapno pomaga tylko glowa boli strasznie. Co do smaczkow to mogabym jesc pomidory na sniadanie obiad i kolacje heheh na przekaske miedzy posilkami tez ;-)
Buziaczki kochane
 
Hej dziewczyny. Czy Wam też tak ogromnie chce się spać?

oj tak teraz jak są takie upały to mogłabym spać i spać :) niestety z Gabi to niemożliwe heheh

blondi80 3jaczki ?? ale super!!!!!!!!!!!!!!! szczęściara :)

KOBIETKI MACIE JAKIS SPOSOB NA ZGAGE??meczy mnie i meczy... :-(

mi pomagały migdały i mleko :)

co do zachcianek to u mnie ogórki górą i gołąbki :)

Hej. Mam termin na 16.01.2010,ale zapewne mamą zostanę w grudniu ponieważ jestem w ciąży bliźniaczej:-))

o proszę kolejna mama z więcej niż jedną fasolką :)

ehhh mojemu mężowi marzyły się bliźniaki ;)



hejka babeczki:*

witam Moniczke i gratuluje:*

ja wczoraj bylam na wizycie....i troszke sie nadenerwoalam bo poakzalo sie ze cos tam kolo Fasoleczki jest i muslam jechac na Badania do szpitala...naszczescie okazalo sie ze to lekki krwiaczek....powinne sie wchlonac....i siedizlam tam od 14 do 18 masakra...:(

a pozniej padlam jak mucha.....i spalam az do 9 rano

wiec z dzidzia wszystko juz dobrze;):)


i o to moj BRZUSIO W 10TC.

cieszymy się zę wszystko OK :)

hmmm witaj w klubie trzymam kciuki za wchłonięcie się krwiaka ja 16stego idę na usg i mam nadzieję że mój się pomniejszył!!



właśnie wróciłam ze spaceru z Gabi ależ parno i duszno ... zrobiłyśmy zakupy, mała odwiedziła fryzjera ;) nawet się nie denerwowała :)
i kupiłam jej balony, girlandy i inne dekoracje urodzinowe :) za 2 tygodnie impreza urodzinowa :)
 
Nie przeraża Was trochę świadomość że będziecie mamami ? to moje pierwsze dziecko i się boję czy dam sobie radę
201.gif
 
Nie przeraża Was trochę świadomość że będziecie mamami ? to moje pierwsze dziecko i się boję czy dam sobie radę
201.gif

Wiesz to tez moje pierwsze dziecko , ale chyba bardziej niz tego jak sobie poradze jak sie urodzi przeraza mnie mysl czy bedzie wszystko ok zanim sie urodzi!!! Czy rosnie zdrowe ? Czy wszystko dobrze? Potem bede sie martwila czy sobie poraze jak przyjdzie na swiat , przynajmniej na to mam jakis wiekszy wplyw . Moze po USG prenatalnych jak mi lekarz powie ze wszystko jest ok to zaczne sie martwic co bedzie potem :)
 
Wiesz to tez moje pierwsze dziecko , ale chyba bardziej niz tego jak sobie poradze jak sie urodzi przeraza mnie mysl czy bedzie wszystko ok zanim sie urodzi!!! Czy rosnie zdrowe ? Czy wszystko dobrze? Potem bede sie martwila czy sobie poraze jak przyjdzie na swiat , przynajmniej na to mam jakis wiekszy wplyw . Moze po USG prenatalnych jak mi lekarz powie ze wszystko jest ok to zaczne sie martwic co bedzie potem :)

Ja tez sie strasznie boje czy zdrowe jest :-( nigdy nic nie wiadomo różnie bywa, ale trzeba być dobrej myśli
 
reklama
Powiem Wam że w pierwszej ciąży jakoś nawet na myśl mi nie przyszło że może być coś nie tak ... nie bałam się usg nie miałam dziwnych myśli ....

teraz przy drugiej ciąży mam więcej obaw ;)

co do bycia mamą nigdy nie miałam obaw jakoś tam w środku wiedziałam że sobie poradzę :) mimo iż przed porodem byłam typem pracoholika a dom mnie męczył ;)
 
Do góry