reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Ja niestety nie mam ochoty na nic poza ogórkami małosolnymi (jutro kiszę całe wiaderko:-)) Nie jem lodów, nie jem słodyczy. Ogólnie moja waga nadal stoi w miejscu. Może dlatego że dużo śpię więc nie myślę o jedzeniu :-D

Dobranoc mamuśki :blink:
 
Ostatnia edycja:
Ja to wlasnie tez na warzywka, czasem na jakas wyszukana potrawe ale loda musze codziennie jednego zjesc:) juz mi moj mezczyzna zrobil zapasy w zamrazalniku:)
 
Ja to wlasnie tez na warzywka, czasem na jakas wyszukana potrawe ale loda musze codziennie jednego zjesc:) juz mi moj mezczyzna zrobil zapasy w zamrazalniku:)
todobrze ze o was dba moj przy pierwszej ciazy bardzo dbal kupowal kubusie przynosil codziennie owoce teraz juz tak niejest :-( ale mysle ze to dlatego ze jeszcze do niego niedociera ze naprawde jestem w ciazy po usg jak ze mmna pojedzie napewno sie zmieni tak jak przy pierwszej ciazy :-)
 
A ja dzisiaj jadłam ogórki kiszone jak robiłam zupke ogórkową i przegryzałam piernikami :) Ogólnie mało jem słodyczy, wolę pomidory z białym serem i oliwą :) a teraz to mam ochotę na piwko z sokiem :)
 
reklama
Do góry