reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witam, ciężki dzień cały na sklepach i w samochodzie bo szukałam sukienki, ale lipa... nie znalazłam mam 6 dni jeszcze ;-p

Jeśli o prace chodzi bo pisałyscie o tym to ja pracuję na salonie też na codzień współpraca z klientami:) salon Orange to także mase stresów, zdarza sie że przez 9h się nic nie zje:( prawie 3 m-ce tak pracowałam na pełen atat bo koleżanka sobie nogę skręciła i nie mieli wyjscia!
Ale juz pracuje na pół etatu więc wytrzymyję... narazie to mam L4 ale wracać mi się tam nie chce, chociaż ekipa jest ok i kierowniczka też. Natomiast Ci co są ponad nami i Nas kontroluja bo Nas zatrudniaja to juz ok nie są, heh dowiedziałam się że do końca czerwca mam pracować heh a umowe mam do 2012 do lipca! heh
O ciązy narazie wie tylką mąż, mama i kolezanka z pracy bo jest bardzo wporzadku, ostatnio jak zwolnienie na 3tyg przynosiłam to powidziałam też kierowniczce bo na zwolnieniu 2B więc wyszłoby bo to chyba ciązowe 100%płatne.
Ale teraz po wizycie 9 czerwca jak będzie ok to powiem najblizszej rodzinie tacie dziadkom i ze stony męża też. A reszta się rozejdzie... no i szefowi heh ale to już kierowniczka powie narazie ukrywa :D bo ją prosiłam!

MolaGo ja tylko nie mogłam się odczytać, bardzo fajnie że założyłaś taka listę! Napewno robisz co możesz żeby było czytelnie! ja tylko wyszłam z propozycja, żeby było chronologicznie data porodu wtedy można się zapoznać... chciałabym wiedzieć np kto 2 stycznia ma poród wyliczony jak ja:D bo Nas tyle że zagubiłam się dawno:p trzymam kciuki:) doradzajmy sobie po to jestesmy tutaj żeby się wpierać i pomagać w działaniach:)

Teraz relax bo dziś był ciężki dzień samochód nagrzany gotowałam się heh
i najgorzej nic nie kupiłam :p:p:p ale ...
ale macie rację piękna pogoda:))
 
reklama
Witaj Karlita wśród nas. Ja też mam termin na 8 stycznia :).
W piątek odebrałam wyniki z badania krwi i wyszła mi lekka anemia. Zaczęłam już łykać witaminki dla kobiet w ciąży bo wcześniej to tylko kwas foliowy łykałam.
Ja pracuje jako przedstawiciel i już powoli nie wyrabiam. Musze mieć dobry kontakt z klientem a ja nie potrafię się skupić. Myślę żeby poprosić lekarza o L4 chociaż w pracy prosili żebym została do końca sierpnia. Kurcze nie wiem co zrobić.
 
Będziemy sobie pomagać nawzajem :-)
Od tego forum, podzielimy się radościami, problemami. Będziemy zadawać pytania i odpowiadać w miarę możliwości.
Ja już prawie rok tu jestem na forum i wiele razy mi pomogło ;-) więc warto

Witaj Karlita wśród nas. Ja też mam termin na 8 stycznia :).
W piątek odebrałam wyniki z badania krwi i wyszła mi lekka anemia. Zaczęłam już łykać witaminki dla kobiet w ciąży bo wcześniej to tylko kwas foliowy łykałam.
Ja pracuje jako przedstawiciel i już powoli nie wyrabiam. Musze mieć dobry kontakt z klientem a ja nie potrafię się skupić. Myślę żeby poprosić lekarza o L4 chociaż w pracy prosili żebym została do końca sierpnia. Kurcze nie wiem co zrobić.
Pamiętaj najważniejsze jest Twoje samopoczucie i zdrowie dziecka a potem reszta ludzi !!!
 
Hej Blondi - ja mam na 2 stycznia termin :);-) Postaram się dociągnąć. Czuję się już coraz lepiej - dzisiaj pomyłam okna i zrobiłam duże pranie, bo w koncu wiosna mi przez okna zagląda. Niedługo koniec pierwszego trymestru. Huura !!!
 
MOlaGo- jeśli mogę to zgłoszę się do Ciebie dopiero po wizycie u gina.

karlita- Witam i gratuluję :)


Kurcze jestem dzisiaj padnięta, nawet nie mam sił wszystkich postów dokładnie przeanalizować , a widzę, że Wy tu coraz więcej piszecie :-) Zaraz znikam do cieplutkiego łóżeczka w końcu trzeba dbać o maluszka :-)
 
Witam dziewczynki!!!

Molago, mogłabyś dopisać mnie do listy?? Prosiłam Cię o to na PW parę dni temu.
Ależ dzisiaj piękny dzień był, wygrzałam się sporo na słonku...wreszcie :)

U mnie sytuacja z pracą wygląda troszkę inaczej, bo z mężem prowadzimy działalność, więc ja mam teraz luz.
Pozdrawiam!!!
 
Witamy malutka wśród nas i gratulujemy!!
Dzisiaj znowu zapowiada się ładna pogoda, będzie można po odpoczywać na ogrodzie. Takie słoneczka nastraja pozytywnie :)
 
reklama
witam z rana:)
mam takie pytanko, a wczoraj zapomniałam zapytać wiecie może czy w naszym stanie jeźdżąc samochodem zakładamy pasy?? Bo wczoraj jeździłam bez bo podobno podczas stuczki pasy uciskaja brzuch i to niebezpieczne dla dzidzi..?
damqelle - to miło, ciekawe czy urodzimy w terminie:) oby bo chciałabym mieć dziecko z początku roku niż z konca, ale... najwaznijesze, żeby było zdrowe.

Miłego dnia bo zapowiada się słoneczny, a ja narazie czuje się dobrze:) więc wszystkim życze udanej niedzieli:)):-)
 
Do góry