reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

No kochane taka huśtawka jest normalana :-)
ja się popłakałam w pracy dzwoniąc do koleżanki , która przez telefon mnie uspokajała, miała rację bo sprawę z klientem się dało załatwić ;-)
Pomijając fakt , że znowu brakuje pieniędzy w kasie - czego już mam dość.

Musimy walczyć o swoje maleństwa bo to wcale nie jest tak łatwo zajść w ciążęa równie trudno tą ciążę utrzymać. Trzymajcie się cieplutko :-)
witajcie;8

alez prosze bardzo Zielona;)

Dziekuje dziewczyny za Zyczonka:)

jestem nadla w Zakopcu...ale net jest wiec pisze;)

jesli chodzi o Liste bo tu jedna kolerznaka ma jakies Ale czy sugesie.,..To po:

1) narazie extra listy nie ma bo jest poczatek anszego Miesiaca i czekam az utorzy sie lista Stalych bywalicznyni a nie ze dziewcyzny sa na 3 posty i znikaja....

2) Na pierwszej stronie jak i na Liscie jest napisze zeby swe dane pisac mi na PW..bo niestey az tyle dziewczyn nie bede szukac i prosic o Dane....kotre ccha byc to pisza i juz...

3) jak bede miec wiecej stalych bywalcyzni zrobie Liste:)

4) a ja sie nie podoba lista to TRUDNO
A o co dokładnie chodzi z tą listą?
 
reklama
Ja Ci dam na budowie pomagać :cool2:... Delektuj się tą bezużytnością bo jeszcze troszkę i będziesz mieć stos obowiązków :-)...
Aaa własny domek to piękna sprawa...no i super że blisko rodziców ( chociaż czasem za blisko też nie dobrze;-))... Moja mama ponad 1000km ode mnie... nie będzie szansy na pomoc ...

moja pomoc miala polegac na wyrownywaniu szpachelka betonu czyli tak jakby wyrownywac babke z piasku no ale masz racje. tylkoze wczesniej zasuwalam, bo to moj dom sie w koncu buduje a tu naprawde tak mi glupio. moja mama mieszka 15 km od miejsca gdzie mieszkam. Budujemy sie obok tesciow. No ale Wazne ze wszytsko jest osobno. A onni bardzo nam pomagaja i zlego nie powiem na nich. ale tez nie powiem wiadomo nie ma to byc jak samemu ale da sie przyzwyczaic.
 
Witajcie kochane :)
u nas też piekne słońce, mąż skosił trawę a ja robiłam porządek ze swoimi stopami :) Wiki sie ładnie bawi :)

Co do pracy to ja od kilku lat pracuję w ING Banku Śląskim i raczej też nie mam się co martwić. Na szczęście.


Akunia a dawno zaczęliście budowę?? My jak dobrze pójdzie to zaczniemy budowę w październiku. A jak nie to na wiosne przyszłego roku. W poniedziałek idziemy do Pani architekt oglądać projekt, bo robi nam na zamówienie :)

Witam nowe mamusie :) GRATULACJE.

Idę obiadek szykowac a mąż okna będzie mył bo mi nie pozwalają :) W sumie dobrze mi w tej ciąży :) hi hi hi

w tamtym roku. duzo czasu schodzi z pozwoleniami. tez plany indywidualne. pozwolenia itp. no ale papierkowa robota najgorsza
 
witajcie
mam na imię Karolina i także spodziewam się styczniowego dziubaska :)

wg om mam termin na 8 stycznia
wg usg 22 stycznia
2 tygodnie do tyłu ;)
 
A tak wogole to jestem po wynikach tzn odebralam badania z krwi moczu i morfologi ( w normie) no i hcg niezbicie swiadczy ze ciaza jakis 6 tydzien.
 
A tak wogole to jestem po wynikach tzn odebralam badania z krwi moczu i morfologi ( w normie) no i hcg niezbicie swiadczy ze ciaza jakis 6 tydzien.

super kochana:)


wiec jeszcze wpadlam na pomysl z ta lista ze....

Napisze mi na PW(wiadomosc Prywatna) Te dziewczyny ktore chca byc na Liscie:)

Imie,wiek,miesjcowosc ,date Porodu imiona i dzieciaczki jesli sa...

i wtedy zrobie liste...PRZEJZYSTA
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry