reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
claudia4you mam nadzieję, że w tej ciąży będę się mogła rozkoszować tym stanem :) Niestety przy Wiki całe 9 miesięcy leżałam, jak nie w domu to w szpitalu, poród trwał 18 h a i tak skończył się cesarką, miałam przez to wszystko póxniej straszną depresję poporodową, mam nadzieję,że teraz tak nie będzie.
 
Ja nie mam problemu z praca jestem na stala umowe juz wiec nikt mnie nie zwolni.
Wlasnie wrocilam z budowy tzn z podworka Bo budujemy sie na tym samym podworku gdzie teraz mieszkamy z rodzicami, taki blizniak.
I mnie wygonili, bo za bardzo bylam chetna do pomocy :-( Jezu jak mnie taka bezuzytecznosc denerwuje.

Ja Ci dam na budowie pomagać :cool2:... Delektuj się tą bezużytnością bo jeszcze troszkę i będziesz mieć stos obowiązków :-)...
Aaa własny domek to piękna sprawa...no i super że blisko rodziców ( chociaż czasem za blisko też nie dobrze;-))... Moja mama ponad 1000km ode mnie... nie będzie szansy na pomoc ...
 
O rany, ale zaczynam miec huśtawki nastroju... dzisiaj nakrzyczałam na mojego męża jedynie o to, że spał kilka chwil dłużej ode mnie, a ja w tym czasie czułam się okropnie samotna. Potem popłakałam się,ze absolutnie mnie nie rozumie. I tak mam od kilku dni, śmieję się a za chwilę płaczę, jestem do rany przyłoż aby za chwilę zaatakowac. Mam nadzieję,ze to minie, bo powoli zaczynam siebie nie lubic...
 
Luśka11 nic się nie marty, to napewno minie :)

A ja dzisiaj na samopoczucie narzekac nie mogę. na słoneczku kolorku złapałam :) Teraz zajadam prażony słonecznik :) Wiki poszła na spacer z dziadkiem, ale coś zaczęło ją kaszleć, oby to nic poważnego.
 
Madzia02010
KOchan nie załamuj się tak się czasem dzieje i nie ma na to mądrego aby odpowiedział dlaczego, po prostu zacznijcie od nowa my też sie długo staraliśmy i fasolkę straciłam w 12 tyg a już półtora miesiąca później zaciążyłam chodź nie wiem czy obecnie jest wszysto dobrze ale mam taką nadzieję. Nie poddawaj się i nie smuć. Wiem co przeżywasz i mi bardzo przykro.
 
hejka;)

wczoraj nie mial;am jak sie zalogowac

maz mnie wywiozl do ZAKOPANEGO i siedizmy az do niedzieli...

pogoda do ale coz.....nie jest az tak zle....

wszytskiego naj naj dla PIOTRUSIA.....naszje kolerzanki....KOLEJNYCH ROCZKOW....

ps; dzis tez mam swe urodzinki:)

buzka;*
bardzo dziekuję w imieniu Piotrusia :)
Nie było mnie troche czasu, bo szykowalam małemu urodzinki. Maly zadowolony dostała konia na biegunach takiego plastikowego i sam sie umial na nim bujać hehe. Tortu tez troche posmakował i z tych emocji nie mógł zasnąć.
A dzisiaj u nas piekna pogoda 26,5 C normalnie mam cieplej na dworze niz w mieszkaniu, spacerek zaliczony, mam nadzieję, że jutro będzie taka sama pogoda.
 
Ostatnia edycja:
Zazdroszczę domu, my wynajmujemy mieszkanie i cała moja wypłata idzie na czynsz :wściekła/y:, pozostaje tylko nadzieja, że mąż zarobi i wtedy mamy na życie - on pracuje w bruku i kiedy są deszcze pracy brak, Dlatego ja muszę się kurczowo trzymać tej pracy :wściekła/y: chociaż mam jej dość.

a kiedy planowany termin ukończenia budowy?

No mysle ze na przyszly rok w surowym stanie pozniej wykonczeniowka. Bardzo chcemy na 2012 juz wejsc zobaczymy jak to bedzie.
 
reklama
witajcie;8

alez prosze bardzo Zielona;)

Dziekuje dziewczyny za Zyczonka:)

jestem nadla w Zakopcu...ale net jest wiec pisze;)

jesli chodzi o Liste bo tu jedna kolerznaka ma jakies Ale czy sugesie.,..To po:

1) narazie extra listy nie ma bo jest poczatek anszego Miesiaca i czekam az utorzy sie lista Stalych bywalicznyni a nie ze dziewcyzny sa na 3 posty i znikaja....

2) Na pierwszej stronie jak i na Liscie jest napisze zeby swe dane pisac mi na PW..bo niestey az tyle dziewczyn nie bede szukac i prosic o Dane....kotre ccha byc to pisza i juz...

3) jak bede miec wiecej stalych bywalcyzni zrobie Liste:)

4) a ja sie nie podoba lista to TRUDNO
 
Do góry