reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ewcia macie przyjemną pracę :-)

Słuchajcie czy my możemy się opalać :-D?
nie niemozemy slyszalam tex kiedys ze niemozna w ciazy kapac sie w jeziorach a w morzu mozna????bo we wrzesniu lecimy z mezem i corka do maroko w afryce i bedziemy bardzo blisko plazy i niewiem czy bede mogla poplywac :zawstydzona/y::confused:
witajcie;8

alez prosze bardzo Zielona;)

Dziekuje dziewczyny za Zyczonka:)

jestem nadla w Zakopcu...ale net jest wiec pisze;)

jesli chodzi o Liste bo tu jedna kolerznaka ma jakies Ale czy sugesie.,..To po:

1) narazie extra listy nie ma bo jest poczatek anszego Miesiaca i czekam az utorzy sie lista Stalych bywalicznyni a nie ze dziewcyzny sa na 3 posty i znikaja....

2) Na pierwszej stronie jak i na Liscie jest napisze zeby swe dane pisac mi na PW..bo niestey az tyle dziewczyn nie bede szukac i prosic o Dane....kotre ccha byc to pisza i juz...

3) jak bede miec wiecej stalych bywalcyzni zrobie Liste:)

4) a ja sie nie podoba lista to TRUDNO
kochana niedenerwoj sie kobietki daly tylko propozycje odpicowania naszej listy mysle ze fajny pomysl no ale wszystkie musza do ciebie na priv napisac dane :-)

pozdrawiam was kochane pisalyscie ostatnio o zebach ja dentysty unikamjak diabel swieconej wody boje sie panicznie wiec do dentysty w ciazy tym bardziej niepojde bo to dla nie za duzy stres :no:

zycze wam milego dnia:tak:
 
reklama
witam z rana:)
mam takie pytanko, a wczoraj zapomniałam zapytać wiecie może czy w naszym stanie jeźdżąc samochodem zakładamy pasy?? Bo wczoraj jeździłam bez bo podobno podczas stuczki pasy uciskaja brzuch i to niebezpieczne dla dzidzi..?
damqelle - to miło, ciekawe czy urodzimy w terminie:) oby bo chciałabym mieć dziecko z początku roku niż z konca, ale... najwaznijesze, żeby było zdrowe.

Miłego dnia bo zapowiada się słoneczny, a ja narazie czuje się dobrze:) więc wszystkim życze udanej niedzieli:)):-)
ja w 1 ciazy poprosilam lekarza o zaswiadczenie ze jestem w ciazy i jezdzilam bez pasow bo bylam po poronieniu i balam sie uciskania pasami na brzuszek teraz narazie jezdze w pasach ale sa podobno jakies nowe pasy czy cos do pasow dla kobiet w ciazy w gazetach o ciazach to czesto reklamoja
 
Witam Was
czuję się średnio
Jest mi słabo i co rano mnie mdli, ale nie wymiotuję.
A co do pasów to powinno się jeździć w zapiętych z tego co mi wiadomo, że podobno przy gwałtownym hamowaniu może dzidzi ucierpieć.

A co do listy jestem chętna :-)
piszę już na tym forum od roku i nie zamierzam rezygnować - szczególnie teraz.
Poznałam tu fajne osoby ;-)
 
Witam Kochane!
hehe tak sie rozpisałyście od wczoraj .....
Witam nowe zafasolowane , tak was dużo doszło od piątku że nie jestem wstanie wymienic wszystkie :)))
CARRIdziekuje za opowiedz,pewnie jutro zadzwonie ,albo wybiore sie do Żor jutro.
Ja pospałam dziś do 10 :D Za oknem jest pieknie . Jak tak was czytałam o wyjazdach .... ehhh zazroszcze naprawe ,my raczej nigdzie w tym roku nie pojedziemy.
Czuje sie w sumie dobrze tylko brzuszek troszke dzis o rana ciśnie, wczoraj popołudniu padlam na 2 godziny ,główa bolała ale nie mdliło mnie pierwszy raz od nie wiem od kiedy, może dziś tez tak badzie.
Co do nastrojów- u mnie masakra potrafie sie rozpłac nawet jak zobacze swoje odbicie w lustrze ;) (juz przytylam 5-6 kg szok) hehe na zakupach nie jestem w stanie podjac jakiej kolwiek decyzji ,nie moge sie zecyowac czy mam kupic truskawki czy brzoskwinie .skutkuje to tym ze kupuje i truskawki i brzoskwinie ;)
Buziaczki kobietki bardzo sie ciesze ze pogoda wkoncu sie poprawiła . Życze udanej niedzieli i widoków w Zakopanem.
(ide na sniadankoooooo ) cmok
Wo
 
Witam Cię Rzeczka
My też wyjazdów nie planujemy.
Jak co to najwyżej do Wisły do rodziny mojej, tam jest kuzynka (która prawdopodobnie zostanie chrzestną dla dziecka) i jej dzieci za którymi tęsknię - od nich też wyprawkę mam dostać
lato30_%28www.e-gify.pl%29.gif
a tak to wakacje przed TV
 
:D i ja w tym roku zostane mama chrzestna synka mojego brata, który niebawem pojawi sie na swiecie . hheheh juz sie tego boje , w co ja sie wtedy ubiore jak ja juz 64 kg waże !!!! :D
 
Nie będzie tak źle
są super ubrania na ciężarne :-)
więc na pewno znajdziesz coś dla siebie
Ja na razie nie przybieram na wadze, ale brzuch mam napęczniały i się czuję jak bym była co najmniej w 4 miesiącu

A Ty Rzeczka jesteś, bo masz światełko "nieaktywna"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jestem jestem .słabo mi sie zrobilo jakos .
wiem ze sa ubranka ciążowe ,ale moze sama sobie cos uszyje :D w przyszlym tygodniu moze sobie sukienke uszyje taka letnia . Ja od samego poczatku czulam sie strasznie pelna,napeczniala taka rozlana od samego poczatku . Miałam okropne wzdecia i cera strasznie mi sie popsuła(ja nigdy nie mialam problemu z cera jak mialam jednego pryszcza na miesiac to bylo swieto) i te piersi :D ja zazwyczaj nosze 75 A w porywach B a tu sie prawie w biustonosz nie mieszcze hhehe
 
I ja się witam ze wszystkimi stycznióweczkami :-) termin z moich obliczeń wychodzi na 23 stycznia, jestem bardzo szczęśliwa i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona:tak:

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry