reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
witajcie.. jestem mamą wrześniową (tzn na forum wrześniowym, ale córa urodziła sie jednak w sierpniu) 2009 no i pojawiły się na teście 2 kreseczki... jedna taka ledwo ledwo widoczna, ale jest... dokłądnie tak samo było w pierwszej ciąży ;-)

terminu nie znam, bo jestem jeszcze przed wizytą u lekarza, ale z moich obliczeń wynika, że to około 4tydz. więc chyba czas się tu zadomowić ;)

pozdrawiam
 
Witamy nowe mamy :)))

właśnie musiałam oddać makaron. Fujjj... obrzydliwe :(
Nienawidzę mdłości, ale zwrotów jeszcze bardziej :(
muszę się przespać ;)
 
Godzinę temu odebrałam wyniki
Beta 9.5-750 ( 4-5 tydzień)
Toxo IgG wątpliwa
Toxo Igm ujemna
Prolaktyna 21.35 ng/ml

Jestem już nieco spokojniejsza, teraz tylko czekać do pierwszej wizyty.

to dobrze chyba...:)

Ja to mam fajnie - dwójka już odrośnięta, wysyłam na podwórko i mogę się byczyć do wieczora. Mąż mi obiadki gotuje, wszyscy chodzą koło mnie na palcach - bo mama musi odpoczywać :) A co? Należy mi się ;)

ee to Mamusia ma dobrze;)

Witam Serdecznie
Ja równiez będę mamą!!!:tak: :tak:
Termin 12 styczeń 2011:)

To czekamy razem aż nam urosną brzuszki:tak: :tak:

witajcie.. jestem mamą wrześniową (tzn na forum wrześniowym, ale córa urodziła sie jednak w sierpniu) 2009 no i pojawiły się na teście 2 kreseczki... jedna taka ledwo ledwo widoczna, ale jest... dokłądnie tak samo było w pierwszej ciąży ;-)

terminu nie znam, bo jestem jeszcze przed wizytą u lekarza, ale z moich obliczeń wynika, że to około 4tydz. więc chyba czas się tu zadomowić ;)

pozdrawiam

witamy GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!

u mnie nudy.,,,szaro buro....eheh
 
damqelle- Ty nie strasz tym zwracaniem bo ja też wszamałam właśnie cały talerz makaronu :eek:

MOlago wydaje mi się że wyniki są ok przynajmniej w normach się mieszczę .

Kurcze ale jestem padnięta chyba jak walne się do wyrka to rano z niego nie wstanę :-p
 
witam!


sic - rzeczywiście jak karmisz piersią jest wygodniej, ja przestałam karmić jak mały miał 5,5 m-ca, a jak miał 10 przestał się budzić w nocy z powodu jedzenia

damqelle - a ile lat mają Twoje dzieci?

ja na wyjeździe służbowym do piątku... ech, strasznie tęsknię... własnie wróciłam do pokoju - jutro znów od 8 rano pewnie do tej godziny co dziś... poza tym mam straszne mdłości, trzymajcie kciuki, żebym jutro wytrzymała ten napięty dzień...
dobrej nocki


TJK - też bym chciała jutro nie wychodzić z łóżka.... ech.. dobra, już nie będę narzekała ;-)
idę się kąpać i spać.
 
reklama
Witajcie kochane,
Ja wczoraj późno wróciłam więc się już nie oddzywałam. Podróż okropna. Mdliło mnie, że nic sie oddzywać nie mogłam bo wszystko w gardle mi stało :(

Ja dzisiaj do pracy na 11 więc pewnie się odezwę jeszcze.

Dominika81 życzę wytrwałości dzisiaj i aby mdłości były mniejsze.
 
Do góry