reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

MOlaGo witaj w klubie :) ja wczoraj usnełam razem z moim synkiem i obudziłam się dopiero rano w całym opakowaniu :no: Jakbym tylko mogła to spałabym chyba 24/h. w pierwszej ciąży nie miałam zupełnie żadnych objawów więc tym bardziej jest to dla mnie trochę dziwne. No ale cóż, wytrzymam:-)
 
reklama
MOlaGo witaj w klubie :) ja wczoraj usnełam razem z moim synkiem i obudziłam się dopiero rano w całym opakowaniu :no: Jakbym tylko mogła to spałabym chyba 24/h. w pierwszej ciąży nie miałam zupełnie żadnych objawów więc tym bardziej jest to dla mnie trochę dziwne. No ale cóż, wytrzymam:-)

tez tak mam, spie do oporu. na moje nieszczescie niedawno nauczylismy starszaka chodzic spac przed 22, wczesniej to i o 2 w nocy mu sie zdarzalo, i teraz budzi mnie kolo 8 na rozne sposoby... na przyklad rzucajac we mnie zabawka z miloscia albo wkladajac mi paluszki do oczu:) slodki jest, nie ma co.
 
aga_bb2 - nie no, słodziak z tego Twojego synusia :):-) Ale u mnie jest tak samo, z miłości chyba szczypie, drapie a czasami to nawet ugryźć potrafi.... diabeł jeden :)

O tyle dobrze, że Szymon chodzi spać jak w zegraku między 20 a 21. Przynajmniej mamy z mężem wieczór dla siebie.
 
feline, mój synek też chodzi ładnie spać, ale gorsze są nocki, tzn parę razy budzi się. Policzyłam sobie (nie było trudne) i na 15 miesięcy, które teraz ma spałam 11 nocy bez pobudek, czasami przychodzą chwile zwątpienia jak poradzę sobie fizycznie z tym zmęczeniem jak drugie bedzie.
 
feline, mój synek też chodzi ładnie spać, ale gorsze są nocki, tzn parę razy budzi się. Policzyłam sobie (nie było trudne) i na 15 miesięcy, które teraz ma spałam 11 nocy bez pobudek, czasami przychodzą chwile zwątpienia jak poradzę sobie fizycznie z tym zmęczeniem jak drugie bedzie.
No mój mały tez robi pobudki ze 3 razy w nocy i trzeba mu dać sie napić bo inaczej nie uśnie. Parę razy mu sie tylko zdarzyło przespać całą noc.
 
Godzinę temu odebrałam wyniki
Beta 9.5-750 ( 4-5 tydzień)
Toxo IgG wątpliwa
Toxo Igm ujemna
Prolaktyna 21.35 ng/ml

Jestem już nieco spokojniejsza, teraz tylko czekać do pierwszej wizyty.
 
Ja to mam fajnie - dwójka już odrośnięta, wysyłam na podwórko i mogę się byczyć do wieczora. Mąż mi obiadki gotuje, wszyscy chodzą koło mnie na palcach - bo mama musi odpoczywać :) A co? Należy mi się ;)
 
reklama
Do góry