reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witajcie dziewczyny :)
witam ez te nowe,co dopiero sie owiedzialy że będą mamusiami:-)
to juz na koniec stycznia pojawiaja sie mamuśki:-)

współczuje mdłości,ja tez je mam,cały dzień,tez nie moge nic pić bo mnie mdli,ale ostanio sprawdziłam i pije sok grejpfrutowy,jest gorzki więc mnie nie mdli po nim:tak:ogólnie to mam słabby apetyt przez te mdłości:eek:

ja juz porobiłam wczoraj wszystkie badania,mocz,krew,toksopamoza,teraz czekam na wizyte:-)
 
reklama
TakaJednaKobitka ja tez mam jakies większe zapotrzebowanie na płyny:-)
w ogóle to jak nigdy nie przepadałam za jabłkami tak teraz codziennie jem,w pierwszej ciąży nie miałam takich smaków,a na slodkie to mne wcale nie ciągnie:eek:ale to dobrze,moze nie przytyje tyle:-)no i moze będzie jednak chłopiec:-):-):-)
 
TakaJednaKobitka ja tez mam jakies większe zapotrzebowanie na płyny:-)
w ogóle to jak nigdy nie przepadałam za jabłkami tak teraz codziennie jem,w pierwszej ciąży nie miałam takich smaków,a na slodkie to mne wcale nie ciągnie:eek:ale to dobrze,moze nie przytyje tyle:-)no i moze będzie jednak chłopiec:-):-):-)

znam parę dziewczyn, które miały apetyt na zielone jabłka w ciąży, wszystkie nazwały synów Antoni:) pomyśl o tym...:)
 
Hej Dziewcyzny
Ja tylko na chwilke bo musze lezec w łozeczku
Byłam w szpitalu : miałam poronienie zagraząjące..
Dzisius jest oki slyszalam bicie serduszka..
 
Monia_86 - Warszawa ma bardzo dobrą komunikację miejską... polecam stronę www.ztm.waw.pl - możesz znaleźc wszystkie połaczenia :-)

damquelle - to rzeczywiście starsze już odchowane :-D teraz tylko się wylegiwać a potem cieszyć macierzyństwem - fajnie, że będziesz miała 3-cie, też chciałabym mieć co najmniej trójkę ale jak będzie zobaczymy :-)

dzisiaj oczywiście cały dzień przysypiałam...:eek:

Paulinka - witaj i ciesz się, dziecko to coś najpiekniejszego co może nas w życiu spotkać, bez dzieci życie nie jest "pełne", pomimo tego, że często powodują w życiu wiele zamieszania. Serdeczne gratulacje!!!

elfka - powodzenia! trzymaj się i odpoczywaj!
 
witajcie kobietki niestety niedaje rady was nadrobic ale witam nowe kobietki ja ostatnio jestem ciagle spiaca i rzadko bywam na orum byle do 12 tygodnia i mam nadzieje ze wtedy zmeczenie minie :tak:
zycze wszystkim pieknego dnia mamusi
 
Czesc Moje Kochane - niestety choc przeczucia moje mowia mi, ze urodze po nowym roku, to jednak termin mam na 31 grudnia :) :) Powinnam zapisac sie do grudniowych mam. Jednak forumowiczka ze mnie kiepskawa, bo moje samopoczucie nie pozwala mi na nic innego jak tylko na bezczynne lezenie... W pon. bylam u swojego lekarza bo wymioty wcale nie ustepowaly i czulam sie naprawde fatalnie - dostalam leki i dzis czuje sie dosc dobrze i o to jestem u Was z Wami:) Nie bede zapisywac sie do grudniowego grona rodzacych - bede z Wami do konca! Na dwa fora juz nie znajde siel:) Pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
Witam!
Ja tydzień temu dowiedziałam się, że będę mamą! Termin na 23 stycznia 2011. Bardzo mnie to zdziwiło. Nie planowaliśmy dzidzi, nawet nie byliśmy zaręczeni. A tu proszę. Na dodatek w tym roku się bronie, także o dziecku chciałam dopiero myśleć za jakieś 2-3 lata. No ale trzeba sie cieszyć :)
Jestem bardzo senna. Mogłabym spać cały czas. Śpię po 12 godzin a później i tak cały dzień ziewam. Poza tym nudności ranne :(( Nie moge dać sobie z nimi rady. Odechciewa mi się wszystkiego. Rano nie moge przelknac nawet wody bo od razu mnie mdli... No ale trzeba byc cierpliwą... Także witam wszystkie styczniowe mamusie :)





witaj:)

Hej Dziewcyzny
Ja tylko na chwilke bo musze lezec w łozeczku
Byłam w szpitalu : miałam poronienie zagraząjące..
Dzisius jest oki slyszalam bicie serduszka..

OJJccc trzymaj sie i wypoczywaj...

ide luluac
buzka:*
 
reklama
znam parę dziewczyn, które miały apetyt na zielone jabłka w ciąży, wszystkie nazwały synów Antoni:) pomyśl o tym...:)

haha to nieźle:-)choc u mnie malo prawdopodobne żeby syn miał na imię Antoś,osobiście nie przepadam za obecnie popularnymi imionami typu Antoś,Franek,Staś,ale pomysł ciekawy:tak:

witajcie kobietki niestety niedaje rady was nadrobic ale witam nowe kobietki ja ostatnio jestem ciagle spiaca i rzadko bywam na orum byle do 12 tygodnia i mam nadzieje ze wtedy zmeczenie minie :tak:
zycze wszystkim pieknego dnia mamusi

wiem co czujesz,ja najchetniej cały dzien bym spała,w pracy ciągle ziewam,jak tylko wejde do domu,o poprosu ocy same mi sie zamykaja na widok łózka,straszne to jest:szok:

Czesc Moje Kochane - niestety choc przeczucia moje mowia mi, ze urodze po nowym roku, to jednak termin mam na 31 grudnia :) :) Powinnam zapisac sie do grudniowych mam. Jednak forumowiczka ze mnie kiepskawa, bo moje samopoczucie nie pozwala mi na nic innego jak tylko na bezczynne lezenie... W pon. bylam u swojego lekarza bo wymioty wcale nie ustepowaly i czulam sie naprawde fatalnie - dostalam leki i dzis czuje sie dosc dobrze i o to jestem u Was z Wami:) Nie bede zapisywac sie do grudniowego grona rodzacych - bede z Wami do konca! Na dwa fora juz nie znajde siel:) Pozdrawiam Was wszystkie!!!

nie przejmuj sie 31 gruddzien to równie dobrze moze byc6-7 stycznia:tak:ja w pierwszej ciazy mialam termin na 26 sierpień a urodziłam 8 wrzesnia:-)
współczuje z wymiotami,paskudna sprawa:confused:a jakie dostałas leki??i juz lepiej Ci po nich?nie mdli Cie?
 
Do góry