reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
a ja właśnie dostałam te pieluszki pampers (reklama)....chyba musze wyszukać jeszcze jakiś fajnych gratisów dla dzidzi:) jak coś znajdę odrazu Wam prześlę
 
Czesc Kochane!
..nareszcie dotarlam do komputera - oj dluga to byla droga:-)
Z Wroclawia wrocilam przed 22.00 - wizyta byla dosc krotka ale naszczescie nic sie zlego nie dzieje - wyniki mogly by byc lepsze - ale jest jak jest:-)
W brzuszku najprawdopodobniej nosze dziewczynke - choc moj M. widzial jaderka:-D
gabiella, tysia ciesze sie, ze u was wszystko z dzieciatkami jest okey!
W zaleceniach w karcie ciazy znalazlam zapis DIETA, nie bardzo wiem co mam o tym myslec bo ani jedno zdanie w tym temacie nie padlo...:-D:-D
Przez 5 tyg. przybralam 3kg. Waze 69kg a powinnam 2 kg. mniej... ???:baffled:
..se jezora poparzylam kompocikiem z zimowych jablek:-p
Dziewczyny wybierajace sie do lek. POWODZENIA!!!
Choruszkom zycze duzo, duzo, duzo zdroweczka!!!!
Klaudooss kołyska jest zajefajna - to moje pragnienie i marzenie!!!!
Maluszek bedzie mial super spanko i takie mobilne, wszedzie z mamusia bedzie!!!
Ogladalam bedac w usa takie kolyski ale z przesylka do PL to majatek!!!
 
no mi tez sie podoba kolyseczka, mialam odkupic samokolyszaca ale jest wezsza i krotsza o okolo 10cm a to duzo!

bylam w lidlu i zaraz bede ciacho polkruche z jablkami robic bo jutro kumpela wpada
 
madlen80 to jeśli można to ja poproszę ten poradnik, a co chociaż będzie co poczytać, a przy pierwszym dziecku wszystkie rady sie przydają :-) ninaw87@o2.pl

klaudos my właśnie chcemy kupic taką kołyskę bo strasznie mi sie podoba. Jak już bedziesz ją miała to napisz czy warto.
 
Ostatnia edycja:
To on mi mierzy od samego dołu do pępka długość i tam na mam 23 cm i to jest DNO MACICY

czyli to

Claudia to co pokazujesz to jest mierzenie gdzie w danym tygodniu jest macicia bo z kazdym tygodniem ona podnosi sie do góry... a szyjka macicy to inna sparwa i jej dlugosc sparwdza sie przez tardycyjne badanie ginekologiczne...jak ma 2 cm to ok:-)
 
reklama
KLAUDOOS Ciasteczko z jabuszkiem... o kurcze ale mam teraz smaka... chyba tez cos ale dopiero jutro upieke...
Dzis musze wracac do domu i pewnie zostane tam na noc bo miedzy 18- 20 ma wpasc facet od mebli - szafy nam w domu zabraklo-hihihihi!!! M. oddaje dzis auto do mechanika niestety reklamacja ;( i w nocy ma do odbioru, wiec pewnie bede musiala popracowac jako kierowca. Dobrze, ze dziadzia Adas jest w Ostrowie - Maja cieszy sie na spotkanie z dziadziulkiem a najbardziej cieszy ja fakt, ze na noc zostajemy w domu. Jutro juz jednak wracamy do tesciow - M.nie chce bysmy byly same
 
Do góry