reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

moniaivoy tak to te z tego linku...moja koleżanka też już dostała...ja dziś więc Ty lada chwila:)

klaudoos Ty mi tu smaku nie rób bo wiesz że jestem podatna:) jutro idę robić glukozę więc musze sie powstrzymać żeby wynik nie wyszedł kijowy:)
 
reklama
no to ja chyba lada dzien tez dostane;) no i tydzien pozniej domowilam na mame na inny adres. z tym ze ja wzielam r.3 bo stwierdzialam ze 1 i 2 mam duzo a pewnie Stycznioweczki zaopatzra sie w 1 i 2 i braknie;p
 
AsiaK. nie dopisuj postu tylko edytuj i dopisz co masz do powiedzenia :)
Kiedyś jedna ze styczniówek dała linka do pieluch pampers (reklamówki) i dziś dostałam taki zestaw reklamowy:)
 
Claudia to co pokazujesz to jest mierzenie gdzie w danym tygodniu jest macicia bo z kazdym tygodniem ona podnosi sie do góry... a szyjka macicy to inna sparwa i jej dlugosc sparwdza sie przez tardycyjne badanie ginekologiczne...jak ma 2 cm to ok:-)
Teraz już wiem o co chodzi

A ile ma długość moja szyjka to nie wiem dokładnie - ale wiem, że prawidłową :-)
Zawsze mi Gin mówi że u mnie to wszystko bardzo dobrze przebiega, więc nie powinnam się martwić...

Wróciłam z miasta i jestem już troszkę żywsza niż rano i mnie nie ciągnie już w dole brzucha :-)
 
Ale nastukałyscie stron od rana...
resztę nadrobie pózniej, bo dzis zabiegany dzień miałam ...
zraz robie szybki obiadek, potem chce jeszcze sernik na zimno zrobić bo za ponad godzinkę mam korepetycje :-)
miłego i smacznego obiadku życze Wam :-)
 
1272139079.jpgto jest samokolyszaca firmy kolcraft- zdecydowanie drozsza, wezsza i krótsza, a kolezanka powiedziala,że rzadko ją włączala na bujanie.
te coneco- co ja bede miala, widzialam w sklepach dzieciecych na zywo i sa naprawde fajne- maja wibracje melodyjki itd.. ale sa na dluzej!! zobaczymy kiedy rodzice przywioza jak rozpakuje to napisze co i jak... dzisiaj zdalam sobie sprawe ze w czwartek zaczynam 8mc i w kazdej chwili mozemy zaczyanc sie rozpakowywac..
 
reklama
Do góry