reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Moniaivoy- Ja używałam Nivea baby i jak dla małego był ok
Claudia-od samego pępka to mierzy ginek na jakiej wysokości jest macica.A szyjkę sprawdza poprzez badanie ginekologiczne(szyjka zamyka kanal rodny).Mam nadzieję ze już troszkę jaśniej:)
Mój to bardzo rozgadany jest ginek,a jak czegoś nie wiesz,albo Cię to ciekawi to się go zapytaj -po to jest:)
Mnie co wizyta bada ze względu na to ze mi się w 1 ciązy skracala,a im dzidzia większa i główką napiera na szyjkę(tak jak teraz u mnie )to ona moze się skracać.
Tutaj masz rysunek w głębi strony jak to wygląda z tą szyjką:)
http://isr.atspace.com/r4/p1/p1.htm

a tu niżej wysokość dna macicy odpowiadająca poszczególnym tyg ciąży:
http://cartmedia.website.pl/ssts/73/szablon_04.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
klaudoos śliczna kołyska i widzę że na dole jeszcze masz miejsce na pieluszki:) myślę, że na pół roku Ci starczy:)

moniaivoy niestety jeszcze do tego nie doszłam....ale myślę, że Penaten będzie fajny. A ja się jeszcze zastanawiam nad kosmetykami BEBE używam i używałam np. balsamu i byłam bardzo zadowolona....coś o nich wiecie?
 
no nic kobitki ja narazie znikam...musze isc do rossmanna bo skończył mi sie krem na noc i na rozstępy a tak mi sie strasznie nie chce bo od siebie z domku mam kawalek...no ale nic rusze moje 4 litery bo wczoraj caly dzien przesiedzialam w domciu to wieczorem miejsca sobie nie moglam znaleźć...:-)
 
moniaivoy ja tez sie zastanawiam nad kremem na zime wlasnie, bo wiele kremow jest np od 1 miesiaca lub od pol roku.
Zastanawiam sie czy zwykla Masc z witamina A, czy tez zwykly Krem ochronny z wit A nie bedzie dobry? Moze inne mamy sie wypowiedza...
 
w milimetrach kobietki w milimetrach:):biggrin2: czyli 2,3 cm.Ja normalnie z synem mialam szyjkę 3cm,a jak mi trachło to skróciło się na 1,5cm....i na szczęście już tak zostało.
Teraz nie wiem jak dluga jest,mam nadzieję ze się nie skraca tym razem.

To on mi mierzy od samego dołu do pępka długość i tam na mam 23 cm i to jest DNO MACICY

czyli to
 
Już kiedyś Was o to pytałam, ale jakoś nikt nie odpowiedział, może wcześniej ten wątek był poruszany...Mam pytanko czy polecacie jakieś kremy dla niemowlaczków na zimę, bo tak ja nie mam pojęcia jaki wybrać? Może Penaten? Ale czy nie uczula?
ja mam nivea na kazda pogode- stosowalo go kilka dzieciaczkow znjomych i zdaly egzamin.
 
reklama
claudia-tak .zgadza sie ztym dnem macicy.
I jak mi mierzył w 29 tyg ciązy,to miałam trochę niżej na 28 tydzień:-)
Albo jak np.badanie miałaś w 24 tyg ciąży to dno macicy mogło być na wys takiej co w 23 tyg ciązy:)

klaudoos-bajerancka ta kołyska:)

Widzę ze jak na razie Nivea baby prowadzi :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry