reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Kurcze ja jestem dzisiaj też padnięta...Od rana ledwo trzymam się na nogach, przed chwilą wstałam z dwugodzinnej drzemki a poprawy nie widać :dry:

A co do wizyt u gina to ja swoją pierwszą mam w poniedziałek, mam nadzieję że zrobi mi USG . Mąż ciągle za mną chodzi i mówi, że chce tam wejśc ze mną ale jakoś śrendnio mi się widzi żeby uczestniczył w tym USG dopochwowym ...
 
Ja jak poszłam pierwszy raz potwierdzić ciąże, to najpierw lekarz zrobił normalne USG i powiedzial, że widać dzidziusia, to się strasznie ucieszyłam i poprosiłam go, żeby zawołał męża z poczekalni. Jak mąż już zobaczył, to gin powiedział, że zrobi dopochwowe USG. Wtedy się trochę krępowałam przy mężu, ale widząc jego szczęście z powodu ciąży uspokoiłam się. Na drugiej wizycie od razu weszłam do gabinetu z mężem i mimo, że robił dopochwowe, to się nie krępowałam. Zobaczyłam jaki mąż miał uśmiech widząc bijące serduszko i też się uśmiechałam. Uważam, że nie powinno się odbierać tego szczęścia partnerom. To na pewno ich zbliża do dziecka.
 
weronika- to nie jest tak , że ja się wstydzę bo to przecież normalne ale coś czuję że on mnie po prostu tam będzie denerwował bo lubi zadać tysiąc pięćset pytań na minutę . Taka jego natura i tyle :-p Znając Jego to zamiast na ekran będzie patrzyć jak się robi te USG :-p
 
zabka extra fotkaa

gosia-GRATKI!!!


maruszka-Gratki:*

ja dzisiaj czuje sie maskarycznie rnao bolal mnei brzuszek;( i prawie mdlam dobrze ze Maz zostal w domu i znwo te Mldosci:(

gosia-GRATKI!!!


maruszka-Gratki:*

ja dzisiaj czuje sie maskarycznie rnao bolal mnei brzuszek;( i prawie mdlam dobrze ze Maz zostal w domu i znwo te Mldosci:(


ehhhhh :(:(:(

wizyta za 2 dni
ehhhhh :(:(:(

wizyta za 2 dni
 
U mnie też klientów brak i tez w biurze siedzę do 18tej

Ja czekam bo w sobotę mam kolejne usg i zaczynam się bać - oby wszystko było dobrze. Trzymajcie kciuki!

Ja też przyłączam się do pracujących do 18-stej :( - niestety

Nie martw się na zapas. Na pewno wszsytko będzie dobrze i zobaczysz swoją dzidzię.
 
A ja pierwszą wizytę będę miała dopiero w przyszły czwartek :-(
Eh zazdroszczę wam dziewczyny że mogłyście już oglądać swoje kruszynki


Dziękuję wam za odpowiedź w sprawie tego zatrudnienia i ZUS-u.

Ale dręczy mnie jeszcze jedno pytanko, czy któraś z was jest może na KRUS-ie??
Chciałabym się dowiedzieć jak tam wygląda sytuacja ze zwolnieniem w ciąży a później macierzyńskim...
 
reklama
Termin mam na 20 stycznia:) wiec Tobie juz robili jedno usg? bo mnie wlasnie dziwi ze ja mam sie zglosic ok. 20-stego do swojego gina i dopiero bede miala 1 usg i zobacze moja fasolke:) a do tego biore swojego faceta ze soba w dniu jego urodzin:) bedzie mial prezent:)
ja już miałam 1 usg dopochwowe w 4tc a było tam tylko widać małą kropkę :-) A więc mam nadzieję, że teraz zobaczę więcej





claudia4you, sic1982 - nie zazdroszczę siedzenia w pracy w taką pogodę. Oby Wam szybciutko czas minął :)

[/QUOTE] A co do pracy to już prawie do domku się zbieramy
 
Do góry