reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

bardzo ladna sukienke mialas w ogole nie widac ze bylas w ciazy...a tam ja sie nie przejumuje wazne jest dla mnie tylko to zeby teraz z dzieckiem i z ciaza bylo ok i zebym utrzymala ciaze przez cale 9 miesiecy...
 
reklama
Dzień dobry :-) to już dziś mam wizytę o 15:30 :-) nie mogę się doczekać:-) mój mąż zamienil się z kolegą i poszedł na 6tą do pracy bo normalnie cały tydzień pracuje od 14tej do 22ej! :-)

87zabka - wiesz nie wiem czy są plamy bo ja ich nie mam, a z tego co czytałam na necie to skóra w ciązy jest sucha a słońce ja jeszcze bardziej wysusza i tyle... nikt nie mówi o leżeniu na słońcu kilku godzin bez ruchu tylko siedzenie godzinkę na słońcu na balkonie z odsloniętymi ramionami żeby się lepiej czuć psychicznie, zreszta zapytam dzis lekarza!
Jedna z dziewczyn wybiera się do Egiptu a jej lekarz nie ma nic przeciwko a wydaje mi się że tam słońca uniknąć się nie da chyba że w golfie będzie chodzic i pod parasolem... paranoja, słońce jest dla ludzi trzeba z umiarem korzystać z życia a ciąża to nie choroba!tak uważam :-) My mamy czuc się zadbane i ładne i być szczęśliwe to i dzidzi będzie :)

Pogoda piękna po wizycie u ginekologa chcielismy z Mężem pojechać do rodzicow i dziadków i ich poinformować o ciąży:) (samochód się popsuł i czekamy na naprawe powazna sprawa, więc 2 tysiące nie Nasze .... będzie cięzki miesiąc ... ) to jakieś 10 km więc autobusem się wybierzemy:-D tylko że się dowiedziałam, że mój tata jest w pracy i plany mi się pokrzyzowały... muszę coś wymyślić może nie będziemy zmieniać planów, a poproszę tatę żeby jutro po pracy wpadł do Nas :-) bo mój tata pracuje 12h na 24h) i rano jakby wracał to koło południa pewnie by był i wtedy mu powiemy:))) co myslicie??
Milego dnia :))))) odliczam godzinki do WIZYTY:tak: trzymajcie kciuki;-)
 
Blondi84 ja tez mam dzisiaj usg, pierwsze, o godz 16:30. Tez nie moge sie juz doczekac! Mam nadzieje, ze ujrze swoje malenstwo na monitorze! a Ty na to badanie wybierasz sie z mezem? Ja mojemu narzeczonemu zabronilam isc bo to jest usg przezpochwowe... Jak worce to napisze jak bylo :) pozdrawiam
 
Paulinka1986 - tak ide z mężem, ale zapytam lekarza przed badaniem czy mąż moze wejść :)) bo na ostatnim usg tez miałam dopochwowo robione więc nie pytałam czy mąż może być obecny, a może przez Naszą pierwszą wizytę państwową, ale to juz kiedyś opisywałam ja nie będę się powtarzać :-) bynajmniej lekarz wyporosił mojego męża z gabinetu, a teraz poprostu zapytam juz chodzę prywatnie to myslę że lekarz nie będzie miał nic przeciwko:-) również pozdrawiam
 
Dziewczyny ja byłam w poniedziałek na USG i mój mąż wszedł do gabinetu. Tzn. Lekarz jak już robił USG to zaprosił męża aby zobaczył. Myslę, że to też niesamowite przeżycie dla mężczyzny.
 
Witajcie kochane

ZABKA- ślicznie wyglądałaś!!!!:tak::tak:

Blondi- zazdroszczę wizyty u lekarza, ja muszę czekać do 15, a już bym chciała podejrzeć moje maleństwo:tak:

Ogolnie taka pogoda ze chętnie bym sie gdzieś wyrwała za miasto, ale niestety nie ma czym i z kim, mężulek w pracy....
 
reklama
Blondi miałas problem z rzuceniem papierosow? Bo mnie to kurcze zadziwiajaco łatwo poszło.

Wiesz nie było tak źle choc pierwszy tydzień mnie ciągło ( mąż też rzucił, więc nie myslę o paleniu), ale bardzo lubiałam palić i bałam się że będzie gorzej:-) wiesz tylko baaardzo duzo jem :)) zajmuje czymś rączki ;-)a teraz jak mysle o paleniu to mi niedobrze się robi...:tak:
a długo paliłaś bo ja od 2/3 klasy liceum do dziś prawie 9 lat heh paliłam ponad pół paczki dziennie bo w pracy nie paliłam przynajmniej się starałam bo jak cieplej było to się zdarzało:-) gratuluję rzucania palenia i efektu oczywiście!!!:-) ale te godziny się ciągną juz 15ta mogłaby być to bysmy wychodzili do ginekologa dzidzię zobaczyć:-)
 
Do góry