reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Kochane ale upał siedzę w pracy i klientów brak :-) nudy są najchętniej bym poszła do domu ale do 18:00 siedzę :-(
 
reklama
Byłam z Wiki na ogródku, parasol rozłożyłam i na kocyku w cieniu sie bawiłyśmy ale i tak taki upał, że wytrzymać się nie da. Masakra jakaś :) Ale i tak wolę ciepełko niż deszcz i zimną pogodę.

Czekamy na wieście od was dziewczyny jak tam po wizytach :)
 
a nie masz zadnegozanjomego co ma wlasna firme...mozna w ten sposob sie umowic ze zatrudni cie a sama sobie bedziesz odprowadzala zus a potem idziesz na zwolnienie i po miesiacu placi zus na L4 sianko

Weroniko ja mam te ten problem że teraz nie pracuję, możesz mi wytłumaczyć jak krowie na rowie jak to jest z tym zatrudnieniem nazwijmy je "fikcyjnym" , np. ile musiałabym płacić ZUS-u i przez jaki czas żeby można było było iść na L4. Z góry dziękuję za pomoc:)
 
Weroniko ja mam te ten problem że teraz nie pracuję, możesz mi wytłumaczyć jak krowie na rowie jak to jest z tym zatrudnieniem nazwijmy je "fikcyjnym" , np. ile musiałabym płacić ZUS-u i przez jaki czas żeby można było było iść na L4. Z góry dziękuję za pomoc:)

Nie wiem ile placi sie ZUS mniej wiecej tak przez 3 miesiace musisz "pracowc" tak jakby i placic zus pozniej po tych trzech msc idziesz na zwolnienie i dalej przez kolejny miesiac placisz zus i po tych lacznie 4 msc jestes na zwolnieniu do konca ciazy pozniej idziesz na macierzynskie i masz wszystko placone przez zus
 
Witam Kobietki:) Tez zazdroszcze tym ktore widzialy swoja dzidzie juz:) ja zobacze swoja dopiero po 20-stym. Ja dzisiaj czuje sie okropnie:( w pracy sie zwolnilam do domu bo non stop wymioty:( mam nadzieje ze Wy chociaz czujecie sie dobrze:)
 
Witam Kobietki:) Tez zazdroszcze tym ktore widzialy swoja dzidzie juz:) ja zobacze swoja dopiero po 20-stym. Ja dzisiaj czuje sie okropnie:( w pracy sie zwolnilam do domu bo non stop wymioty:( mam nadzieje ze Wy chociaz czujecie sie dobrze:)
Ja się czuję bardzo dobrze dzisiaj, tyle, że te upały są męczące.
i do gina idę 21 więc pewnie z nów mi zrobi usg
A na kiedy masz termin?? Na którego stycznia?
 
żabka - bardzo mi się podoba Twoja sukienka. Faktycznie świetnie wyglądałaś :)

Blondi84 - ja czasami sobie tak do piwka zapaliłam, czy na jakiejś imprezie, czy na Weselu ale potrafiłam cały miesiąc nie palić i wcale nie brakowało mi tego. Mam tak od zawsze :) Teraz kolejny raz pewnie ze dwa lata nie tknę papierosa. No trzymam za rzucające palenie kciuki bardzo mocno &&&

claudia4you, sic1982 - nie zazdroszczę siedzenia w pracy w taką pogodę. Oby Wam szybciutko czas minął :)

madzia6485 - moja kuzynka też tak kiedyś zrobiła, jej brat miał firmę i zatrudnił ją jak tylko w ciążę zaszła, po 4 miesiącach poszła na L4, potem ciagnęła macierzyńskie i wychowawcze. Ja jakoś strachliwa jestem i obawiam się takich spraw...

Ania891 - jeszcze troszkę i będzie lepiej :) Oby przetrzymać ten I trymestr :)
 
Ja się czuję bardzo dobrze dzisiaj, tyle, że te upały są męczące.
i do gina idę 21 więc pewnie z nów mi zrobi usg
A na kiedy masz termin?? Na którego stycznia?
Termin mam na 20 stycznia:) wiec Tobie juz robili jedno usg? bo mnie wlasnie dziwi ze ja mam sie zglosic ok. 20-stego do swojego gina i dopiero bede miala 1 usg i zobacze moja fasolke:) a do tego biore swojego faceta ze soba w dniu jego urodzin:) bedzie mial prezent:)
 
reklama
ja dzisiaj 8 godzin spędziłam w saunie :wściekła/y: a dokładnie w aucie bez klimy . Jestem przedstawicielem i szef nie postarał się o auta z klimą. Już po prostu nie wytrzymuje z gorąca. Też mam dzisiaj wizytę u lekarza, mam nadzieję że zrobi mi dzisiaj USG. Ostatnie miałam robione 2 tyg temu ale było widać tylko taką śliweczkę :-pTrzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze
 
Do góry