reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja też mam zamiar się wybrać na miasto...
ale jeszcze nie wiem na jak długo, miałam się spotkać z koleżanką, miął dać znać o której i cisza - jak ja to kocham jak ktoś jest taki słowny:no:
 
reklama
Ja tez nie lubie czegos takiego....jak sie umawiam to sie umawiam....a jak cos mi wypadnie ze nie moge sie spotkac to zawsze wczesniej powiadamiam....
 
Takie spokojniejsze dni sprzyjają nadrobieniu innych tematów:-)
Tez jutro pojeździmy z mężem po sklepach, pokupuje rzeczy do torby, chciałam obrus na stół kupić, rachunki popłacić i zas 800zł zniknie:-( mąż ma wolne trzeba wykorzystać dzień:-)

A dzis to tylko gotowanie, kościołek i relax, a tak to na forum klikam :-)
 
Takie spokojniejsze dni sprzyjają nadrobieniu innych tematów:-)
Tez jutro pojeździmy z mężem po sklepach, pokupuje rzeczy do torby, chciałam obrus na stół kupić, rachunki popłacić i zas 800zł zniknie:-( mąż ma wolne trzeba wykorzystać dzień:-)

A dzis to tylko gotowanie, kościołek i relax, a tak to na forum klikam :-)

Mój niestety miał wolne tylko dzisiaj , a jutro i sobotę normalnie pracują.....
Jak trzeba coś załatwić, to kurczę zawsze wtedy to robimy jak pada deszcz , bo wtedy on nie pracuje...
A tak to od poniedziałku do piątku minimum do 17
A jak w sobotę to do 12 minimum
szlag, zawsze jak wraca to wszystkie sklepy pozamykane i urzedy a trzeba nam dowód dla mojego wyrobić, bo mu się złamał i jeszcze nie u nas w Cieszynie tylko trzeba jechać do gminy do Hażlacha , bo mój w Pogwizdowie zameldowany...
 
Blondi
dziękuję, właśnie czytałam wątek dot. imion.
Każde imię jest piękne na swój sposób, mam madzieję, że w końcu wybierzemy jakieś fajne.
 
Claudia - No mój ma wolne 4 dni z dzisiejszym licząc, dla Nas oczywiście byłoby lepiej gdyby w pt i sb robił (lepiej finansowo oczywiście) ale jak juz wolne to wykorzystamy ten dzień :-) pewnie jak wyjedziemy z domu to wrócimy zmęczeni bo to tu się wejdzie, tam sie zajrzy, a godziny lecą i już brzusiem tak po sklepach sie nie polata ;-P
Napewno znajdziecie jakis dzień i załatwicie wymianę dokumentów:-)

Tonia - napewno w koncu zdecydujemy :-) nie ma za co:-)
 
Ostatnia edycja:
Mój M. też tylko dzis wolne...jutro i w sobote w pracy ale całe szczęście tylko do 14 to jeszcze trochę dnia nam zostanie...:-)
 
Jutro pierwsze zajęcia na basenie, muszę mieć dużo siły (ciekawe skąd), więc będę się już z wami żegnać. Dobrej nocki, niech wam bobasy dadzą trochę pospać. Papatki
 
reklama
Zazdroszczę Wam dziewczyny, mój M pracuje za zachodnią granicą właściwie cały rok. Miesiąc tam ,tydzień czasami 10 dni w domu. Właściwie wszystkie domowe sprawy na mojej głowie sa, mo ale cóż...takie życie niestety w tych czasach. Radochę mamy z dzieciakami niesamowitą nawet ze zwykłych zakupów z nim albo z najzwyklejszego spaceru w miejskim parku. We wtorek wyjechał i wraca na same święta dopiero, wtedy zostanie dłużej bo to już czas porodu właściwie będzie. Oby tylko małej nie zachciało się prędzej na świat bo tatuś nie zdąży dojechać i wtedy będzie numer.

Będę się już żegnać z Wami dziewczęta:)
życze spokojnej nocy
DOBRANOC
 
Ostatnia edycja:
Do góry