reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Izka wszystkiego najlepszego dla Karolki :-)
No i miłej Studniówki dzisiaj:laugh2:

mamjakty przez wakacje na pewno gdzieś sie wybierzemy!Mój mąż w końcu w tym roku będzie miał normalny urlop;-)
A w maju albo w czerwcu polecimy do norwegii choć na miesiąc bo G. ma tam robotę do skończenia!
 
wszystkiego najnaj dla solenizantów,a ja myślałam ,że dziś sobota na 100% pewna byłam:-D:szok:...miłej zabawy imprezowiczom;-),ja dziś się pozbyłam łóżeczka....ech za miesiąc mnie czeka przeprowadzka...już trzecia Alexa:-( i mam nadzieję,że ostatnia i następna to będzie do naszego własnego domku
 
Bardzo dziękuję za życzenia dla Karolinki :tak:
Zabawa udana, wróciłam o 24 tylko dlatego, że już zmęczona byłam - niestety nieprzespane noce ciągle dają znać o sobie ... ale było super :-D
dzisiaj mam pełne ręce roboty, bo jutro imprezka urodzinowa i odwiedzi Karolkę prawie 20 osób :-) udanego weekendu kochane dziewczynki :tak:
 
Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie życzę Karolinko.

 
My byliśmy robić zdjęcie do paszportu.
Fifi na wstępie powiedział Panu że nie chce i nie lubi zdjęć!
Na zdjęciu wyszedł taki wystraszony że szkoda gadać :-D

Nie przejmuj się to i tak jest tylko na rok a kto to ogląda :) ? Mój Bartuś uwielbia się fotografować i przy tym robi różne pozy, uśmiecha i wyjątkowo tylko wtedy jest posłuszny jak sie go ustawia własnie do zdjęć.
 
100 LAT DLA OLI, BLANKI I KSAWIEGO !

kasia- jak sobie radzisz ?
Miaa- żyjesz ?
Vega a nie chcieliście paszportu na 5 lat czy nie było takiej opcji ? chyba w każdym województwie inaczej...

Ja prosiłam fotografa żeby po sesji wszystkie fotki wysłał na maila. Na jednym Ola tak fajnie sie uśmiecha i teraz zdjątko u dziadków stoi. Pamiętam że trzymałam ręce pod jej kiecką :-) bo nie umiała jeszcze siedzieć i mogła ze stołka zlecieć. Te fotki w dokumentach to faktycznie nie bardzo, ale co tam leżą schowane :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was, ale mnie długo nie było o matko ale mam zaległości...
Mam do was pytanie czy byłyście już na bilansie 2-latka?? my w czwartek idziemy:-) i nie wiem czego się tak naprawdę mogę się spodziewać, i jak wasze pociechy to przeszły??
 
Do góry