reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
my już wróciliśmy,podróż nawet nam się udała,Alex spał,a jak wstał to jadł i oglądał bajki,takze niepotrzebnie się stresowałam:-)
 
Witajcie wieczorową porą. Co prawda mało piszę, ale czytam ;) Marcin nie dawno skończył 2 latka. Urodziny nie fetowane. Zrobiłam ciasto moja mama kupiła małego torcika :) Młody poza przeziębieniem i malutką grypą żołądkową w październiku odpukać zdrowy :-) Za to gdy byliśmy na bilansie dwulatka to aferę jak nigdy zrobił. Ryk niemiłosierny :zawstydzona/y:Ale dostał naklejkę "dzielny pacjent" :-D
 
my też bedziemy szli do lekarza na bilans,ostatnio byliśmy 6 miesięcy temu,a Alex dał taką popisówke,że nie mogliśmy się porozumiec z lekarzem,w ogóle siebie nie słyszeliśmy:-). zobaczymy teraz,ech...nie lubie wizyt!dziś Alex nie ma w ogóle apetytu...nic mu nie wchodzi,nawet sok,mam nadzieje,ze to zęby,a nie co innego
 
cześć dziewczyny, przede wszystkim życzę Waszym maluszkom (już nie takim malutkim) wszystkiego co najlepsze, najcudowniejsze, uśmiechnięte i szczęśliwe:tak:

milion lat tu nie byłam.... buu:sorry2: może jeszcze któraś z Was mnie kojarzy...

wiem że niektóre z Was są chustomaniaczkami (tak to się mówi?) w maju spodziewam się drugiego synka (mam nadzieję, że bedzie lżejszy niż 4860 przy urodzeniu i będę mogła chustowac)
możecie polecic mi jakies stronki, chusty i wiązania, podzielic się wrażeniami czy trudno do ilu kilogramów można nosic takie dziecko itp...( a może jest wątek chustowy na babyboom???
pozdrawiam i dziękuję za odpoiedź
 
Za to gdy byliśmy na bilansie dwulatka to aferę jak nigdy zrobił. Ryk niemiłosierny :zawstydzona/y:Ale dostał naklejkę "dzielny pacjent" :-D

hehe u nas to samo:-D młoda histeryczka jakich mało a nawet jej doktorka nie dotknęła palcem!!! a potem Blanka opowiadała jaka to była dzielna i dostała naklejkę(przykleiła sobie na kurtkę i się wszystkim chwali, że od pani doktor)!!;-)
Daria miała szczepienie i nawet nie pisnęła a ta darła się w niebogłosy jakby ją ze skóry obdzierali!!:sorry2:
 
Dziś mieliśmy księdza po kolędzie. Pięknie sie Ola pomodliła nie ma co :baffled: rzuciła sie na dywan i udawała że pływa :-) dostała głupawki, ale na odchodnego chociaż ręke księdzu podała.
Czekaliśmy na księdza, w końcu sie okazało że on zaczął od ostatniej klatki, więc biegiem sie przebrałyśmy i poszłyśmy na zajęcia takie muzyczno - ruchowe dla maluchów. Ola najmłodsza i nie wszystko kumała z poleceń, ale całkiem ładnie sie bawiła, podobało sie. Zajęcia razem z opiekunami. Czasami sie rozpraszała zabawkami, które stały pod ścianą :-p Teraz i tak będzie przerwa w zajęciach ze względu na remont. Młoda najadła sie kapuśniaku i straszne bąki tam waliła, przy księdzu potem też :-D
 
reklama
Do góry