reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

mamjakty jak w kosciele cie zlapie to co starsze kobity uznaja Ciebie za blogoslawiona lub nawiedzona, ze akurat w kosciele Ci wody odeszly...;-)
 
reklama
Witam wszystkie styczniowki!
Ciekawe czy mnie jeszcze ktokolwiek pamieta??
Dawno, dawno, dawno nie zagladalam, bo ciagle malo czasu na wszystko:-(
A juz ostatnio to w ogole na nic... Ostatni tydzien spedzilam w szpitalu z... GRYPA!! Dostalam goraczki na maxa i nic nie pomagalo, w szpitalu okazalo sie, ze dzidzi serducho od tej goraczki bilo jak szalone no i mnie trzymali tydzien i 3 razy dziennie na ktg... Ale juz jest ok.
Za to teraz maz "umierajacy" z ta sama grypa, a ja mialam odpoczywac!!! No a wiecie same co to znaczy chory chlop!!! Zwariowac mozna!!! Juz naprawde nie mam sily a jeszcze Ella wariacji dostaje bo ciagle w domu i w domu:baffled:
No i sobie pomarudzilam....
Pozdrawiamy z calych sil wszystkie styczniowe mamusie i zyczymy zdrowka i "donoszonych" dzidziolkow!!!!!:tak:
 
Dziewczyny nie szalejcie z porzadkami swiatecznymi i przygotowaniami. Te jedne swieta musza byc inne. Trzymam kciuki i za Was i za siebie oczywiscie.
Pozdrawiamy
 
Dołączam się do rady Rondzi - jak nie chcecie rodzić przed świętami, to podarujcie sobie roboty sprzątalnicze. Tydzień temu moja znajoma umyła okna i wieczorem tego samego dnia wylądowała na porodówce. Jednym słowem - okna wyłącznie w celu wywołania :-)
 
Dodam jeszcze ze jak ktoras umyje okna i sie pochwali, to nic a nic nie bedziemy zalowac robotnicy. Jednomyslnie obrobimy d.....e, ze " eeeee, ta to chciala juz urodzic"
 
A ja nie wiem czy to z powodu dzisiejszego doła i paskudnego samopoczucia, choć szczerze powiedziawszy to od paru dni mnie tak trzyma, w czwartek mam odstawić wszystkie leki i wiecie co mam już dość mogę rodzić choćby w piątek. Może głupia jestem ale już nie mogę, wszystko mnie boli, wszystko drażni, mąż i dzieci działają na mnie jak płachta na byka. A świąt w tym roku to wogóle dla mnie by mogło nie być. Chodzę , narzekam i ryczę po kontach.
 
reklama
Mnie to umycie okien bardzo kusi..jak się siedzi w domu i ma takie brudne okna to naprawdę zaczyna to przeszkadzać!
Mam nadzieję że mąż w końcu będzie miał wolne w sobotę i się za to weźmie!! :tak:
 
Do góry