reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Całą ciąże musze leżeć a ostatnim tygodniem czuję się nadzwyczaj dobrze! Jak nigdy w czasie ostatnich 7 miesięcy ;-)
Chyba okres świąteczny się zbliża hehe
Mam nadzieje że nie trafie znów do szpitala i bede mogła być na bieżąco.
 
reklama
to ja trzymam kciuki zebys w domku mogla lezec i z nami pisac :-):-)
ciezka sparawa z tym lezeniem nie?
w tej ciazy wrecz przeciwnie biegac moge ,ale poprzedniej polowe przelezalam i strasznie sie w tym czasie wynudzilam . bb mnie uratowalo:tak::tak:
 
Nikomu nie życzę leżenia a zwłaszcza w szpitalu bo tam dopiero histori można się nasłuchać a póżniej się martwić czy może ja jestem na to chora, czy wszystko jest OK...
A najgorzej jest jak ktoś prowadził aktywny tryb życia tak jak ja (praca, szkoła) a tu nagle leżenie plackiem! Ciężko jest ale na szczęście już bliżej niż dalej :-)
 
ja mam dosc dzisiaj od ranba latam najpierw po jedna fakture potem po druga i nic w tym by nie było dziwnego gdyby nie fakt ze musiała miec jedna na równe 100zł przesiedziałam w sklepie 2 godz zeby mi sie wszystko zgadzało bo dyra nie przyjełaby gdyby nawet o 1 grosz przekroczyło potem z jezykiem do ziemi poleciałam do szkoły zeby oddac nie ujechałamjeszcze kilometra a srtara z pretensjami do mnie dzwoni ze jest vzła na mnie bo na fakturze pisało ze zapłacono karta kredytwa i ze mam wracac bo musze to isc przepisac i jescze dzis dostarczyc tak mi sie dzwigło cisnienie ze dupłam jej telefonem o mało nie walnełam w auto mprzedemna brzuch mi sie zrobił sztywny w sekundzie a najgorsze było to ze za 10 min miałam odebrac dziecko a do przeedszkola miałam 10 km wróciłam sie do szkoły a tu pani sekretarka stwierdziła ze ona skseruje to tak zeby nie było widac tej pieczatki z karta płatnicza..powiedziałam co mysle na ten temat ze powinno im byc wstyd w 9 mieiacu gonic kobiete tam i spowrotem za marne 100 zł i ze jezeli cos edzie nie tak to maja sobie je brac bo ja noie bede nigdzie latac a jak nie to niech mi ta paczke zywnosciowa zrobiua i ciekawe czy im sie uda za rowna stówe...
 
Hejka Babeczki. Nie było mnie kilka dni na forum. Miałam urwanie głowy. Przyjechały nasze rzeczy z Polski i musiałam z nimi zrobić porządek. Narobiłam się jak głupia. Ale już mam wszystko posprzątane i umyte:-)
Przyjechała do nas też pościel dla małego, w końcu. Zamawiana z Polski, bo najlepsza. Zdjęcia wkleję na "zakupy styczniówek 2009"

Też mam "Język Niemowląt", przeczytałam. Polecam. Koleżanka powiedziała, że należy ta książkę przeczytać 2 razy, raz przed porodem i po porodzie. Zmienia się punkt widzenia, no i rzeczywiście tak podobno jest jak w tej książce pisze.
 
A tak wogóle to nie wiem czy zauważyłyście, ile nas jest styczniówek. Listopadówki i grudniówki to mi wyszło jednych pięćdziesiąt pare a drugich sześćdziesiąt pare. A nas jest ponad setka. Owocny był ten kwiecień :-D
 
Madzia to się dziś nabiegałaś i przy okazji nadenerwowałaś...

Ja dziś poszłam na wizytę do ginekologa i się okazało, że on już sobie pojechał bo dziecko mu się urodziło i muszę czekać następne 2 tyg na wizytę...szkoda, bo jak jestem po wizycie to czuję się zawsze jakoś lepiej wiedząc, że wszystko jest ok:-(

Ratunku mój Łukasz dorwał akordeon i męczy mnie swoim graniem od paru dni...już nie mogę słuchać...gra mi wszystko łącznie z kolendami:eek::eek::angry:
 
Madzia jak czytalam Twoja opowiesc, to mi sie cisnienie podnioslo. Ludzie naprawde niezle wyczucie maja....
Monika mogł Ci chociaz zalatwic jakiegos innego lekarza na zastepstwo.
 
reklama
madzia dobrze ze im na koniec powiedzialas...co za ludziska!
monika a nie moglas pojsc do innego? kurcze wiem jak to jest ...nastawisz sie ze sie dowiesz wszytskiego nawet gdyby to mialo byc "tylko" ze wszytsko oki a tutaj taka lipa...
 
Do góry