reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2009

reklama
Mamjakty- u nas też sanki tylko na chwile bo zaraz z nich złazi i woli je ciągnąć albo włazi gdzieś w śnieg , a jak dłuższa trasa to przysypia
Viśnia- nie wszystko jest tak jak sobie planujemy, ja np chciałam rodzić drugiego bejbika na wiosne i może owszem ale w 2012 r :)
 
nie wszystko jest tak jak sobie planujemy, ja np chciałam rodzić drugiego bejbika na wiosne i może owszem ale w 2012 r :)
Kupinosia, czy coś przeoczyłam:confused:;-)?
Swoją drogą, mieliśmy podobne ciche plany, a tu druga pociecha już w drodze...
Najwyższy czas się ujawnic, co niniejszym czynię:tak:. Jestem już na półmetku drugiej ciąży:-).
 
julianka- gratuluje serdecznie ! :-) Spokojnej ciąży ! Na kiedy masz termin ?
Swego czasu pisywałam nawet na wątku "staraczki po raz drugi " czy coś takiego ale doszłam do wniosku że bez sensu, szkoda czasu i to tylko nakręca, a nie powinno przecież :tak:
 
Ja również gratuluję! Spokojnej ciąży życzę :)

Taka fajna pogoda się zrobiło - przynajmniej u nas słonecznie od wczoraj a my chorzy wszyscy :( Ola dostała antybiotyk :|
 
Ostatni tydzień maja- poprzednim razem żaden z terminów wg. wszelkich USG ani OM się nie sprawdził, więc wolę się liczyc jedynie na to, że dzidziuś nie każe na siebie zbyt długo czekac (i urodzi się właśnie w maju...).
Dziękuję i mocno trzymam kciuki za Wasze starania:tak:!
 
reklama
Mamjakty, współczuję....u nas właśnie przedwczoraj Basia skończyła antybiotyk, miała zapalenie ucha, koszmar. Ale już mam nadzieje po wszystkim! Niestety szczepienia nam się przesuneły. A wogóle to chciałam Basie od lutego do żlobka posłać, ale tyle wokól zachorowań, ze się boję o nią i jak narazie musze poczekać,....może od marca...ehh
 
Do góry