reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2009

reklama
Dziewczny my już w domu.
Dziękuje za gratulacje. Mała jest prześliczna i taka z niej kruszynka, że Julka wydaje się być już gigantem :-D.
Poród szybko, bezboleśnie, nie nacinali mnie, nie pękłam. Czuję się super, mogę biegać :-D
Julka myśli, że ma nową lalę i jest bardzo zdziwiona i zaciekawiona ;-)
A córunia będzie miała na imię Ania :-)



wspaniała córka tak bardzo się cieszę gratuluję
 
A my nie mamy gorączki....my mamy mega brutalny katar....i teraz doszedł lekki suchy kaszel....temp. brak....cała rodzina zaprawiona po troszku ( mama, ja i córki od brata) ale mojemu sie najbardziej dostało bo wszyscy łażą i go całują non stop...cięta jestem na to obściskiwanie strasznie...:dry:
Sylwester zapowiada sie cudnie...z Euphorbium i fridą w ręce popijając Eurespal :no::baffled:
 
A my nie mamy gorączki....my mamy mega brutalny katar....i teraz doszedł lekki suchy kaszel....temp. brak....cała rodzina zaprawiona po troszku ( mama, ja i córki od brata) ale mojemu sie najbardziej dostało bo wszyscy łażą i go całują non stop...cięta jestem na to obściskiwanie strasznie...:dry:
Sylwester zapowiada sie cudnie...z Euphorbium i fridą w ręce popijając Eurespal :no::baffled:

ja wpadlam sie pochwalic ze juz w piatek moj synus konczy roczek :szok: no i w ostatniej chwili 4 dni przed zdecydowalismy zrobic impreze w restauracji na 10 osob i 4 dzieciaczkow moj mezowy dzis latal za dekoracjami bo o jedzonko i torta nie musimy sie martwic... mam nadzieje ze wszytko pujdzie gladko juz mam stresa...
trzymajcie kciuki :cool2:

Ps. i mojej szwagierki dzieciaki 2 zakichane i zakatarzone chodza nie mowiac juz o tym ze musialam im pozyczyc inhalator :dry: bo jak zwylke najlepiej porzyczyc a nie kupic sobie samemu az dzis sie z moim mezowym poprsztykalam:wściekła/y: bo maseczke bede musiala dokupic nowa... niecierpie jak maly cos urzywa co ktos inny z tego korzystal:wściekła/y:nawet bliska rodzina... a co do caluskow to nie daje malego calowac innym zreszta on tylko lubi jak my z tatusiem bo calujemy innym sie nie da:-D madry chlopak ... przynajmniej nie choruje mi juz od prawie 9 miesiecy tylko na poczatku jak sie urodzil troche go meczyl katarek...

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU oby byl 1000 razy lepszy od poprzedniego...
 
reklama
Do góry