reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Adiva u mnie to samo, Nathanek od soboty ma kaszel i katar lejący się jak woda z kranu. Tez na poczatku jechałam na euphorbium, ale jak po kilku dniach zobaczyłam, że poprawy brak odstawiłam. Kupiłam inhalator do kontaktu i kropelki eteryczne. Kropelkami skropiłam ochraniacz (bo to jest taki specjalny dla dzieci, nie gryzie w oczka), inhalator jest włączony cała noc. Po dwuch dniach znaczna poprawa.
Jeszcze z tym kaszlem walczę. A Eurespal można dawać takim małym dzieciom? Jeżeli tak to w jakiej dawce?
 
Adiva u mnie to samo, Nathanek od soboty ma kaszel i katar lejący się jak woda z kranu. Tez na poczatku jechałam na euphorbium, ale jak po kilku dniach zobaczyłam, że poprawy brak odstawiłam. Kupiłam inhalator do kontaktu i kropelki eteryczne. Kropelkami skropiłam ochraniacz (bo to jest taki specjalny dla dzieci, nie gryzie w oczka), inhalator jest włączony cała noc. Po dwuch dniach znaczna poprawa.
Jeszcze z tym kaszlem walczę. A Eurespal można dawać takim małym dzieciom? Jeżeli tak to w jakiej dawce?
Waga do 10 kg...my mamy 3x 3ml
 
Black Wizar - gratuluję !!!!!!!!!!
Wszystkiego dobrego w tym 2010r i jeśli czyjeś maluchy nie skończyły jeszcze roczku to polecam wątek z przepisami prawnymi (tacierzyński można przegapić).
Styczniowym jubilatom Wszystkiego Najlepszego!!!!!!!!!!!
 
Wsztkiego dobrago dziewcznki dla was i waszych dzieciaczkółw w nowym roku .Dawno mnie nie było ale mam nadzieje ze w tym roku bede miała toszke wiecej czasu na pisanie na forum:) i oczwiszie wialkie gratulacje dla Black Wizar .gratuluję !!!!!!!!!!
 
cze dziewczynki! bylam dzis na USG i wg. niego jestem krocej w ciazy bo dopiero 11tyg. i 2dni, dzidzia ma 4,51cm i wszystko jest ok!
a to niestety malo wyrazna fotka:
 
O jezuuuu....ile czasu mineło od kiedy widziałam takie maleństwo na fotce usg :-) :-) :-) Piekna kruszynka !!!!
 
reklama
no aż mi się słodko zrobiło:tak:, przypomniało mi się jak leżałam u lekarza i robiłam pierwsze usg nastraszona przez lekarza że chyba bliźniaki, a tu wyszło że jednak jeden łobuzek:blink::blink::blink:Jeszcze raz gratuluje perla:-):-):-)
 
Do góry