reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
ja też się cieszę że Kubuś już po!! Czekam na dalsze wieści i trzymam kciuki anhiro:tak:
Moja mała już od 3 tyg. w spacerówie i czuje się w niej super:-)
 
anhira - teraz tylko spokój i szybka rekowalescencja jest wam potrzena - czego wam z całego serca życzę :-):-):-)

a u mnie potwierdzony 7t - więc przeżywam wahania nastroju i czasem lekkie spadki formy, ale staram się nie myśleć o tym że jestem w ciąży i poświęcam cały swój czas Karolci :tak::tak::tak: narazie się udaje :-):-):-) i cieszę się ogromnie że mała fasolka zagościła we mnie bo dzieci to najcudowniejszy skarb i cud :-):-):-)
Same wiecie jak dużo szcześcia daje wam poranny uśmiech waszych misiaków albo jak miło patrzeć jak te nasze kruszynki śpią spokojnie w nocy - tyle szczęścia jest przy jednym dziecku a przy dwójce??? :-p:-p:-p
już się nie mogę doczekać jak karolcia będzie miała rodzeństwo :tak::tak::tak:
wierzę że jakoś sobie damy radę, będzie ciężko czasem pewnie nawet bardzo cieżko ale mam nadzieję że Anioł Stróż będzie nas miał pod swoimi skrzydełkami ;-)
 
reklama
Do góry