reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

:-:)-:)-( , taki maluszek, dobrze że nie bedzie tego pamiętał
zdrówczka dla Kluseczka

my po 2 tygodniach urlopu Pani rehabilitantki wrócilismy na gimnastyke.
Lenka nie była zadowolona :-(, dziś w nocy obudziła się z płaczem i od 4 do 5 próbowała ją uspać - chyba bardzo przeżywa tą gimnastykę (a miałam już nadzieje że nie będziemy musieli dalej chodzić)
 
reklama
Kuleczko wszystkiego naj naj naj dla Lenki, bo widzę, że dziś świętujecie 8 miesiąc życia :-)

A może ta pobudka nie koniecznie gimnastyką jest spowodowana? Moja Jula też ostatnio ma takie jazdy, nawet w spokojne dni, gdzie tak naprawdę nie ma co przeżywać.
 
Najlepsze życzonka dla wszystkich małych jubilatów / jubilatek:-);-)
I duzo dróweczka dla Kluska i siły dla Anihiry
 
klaudia głos oddany nawet dwa razy ;-);-)

Życzonka serdeczne dla siedmio i ośmio -miesięczniaków :D my czekamy do poniedziałku i też będziemy świętować!

Zdrówka dla kluska! trzymam kciuki za szybki powrót do domku

Nie zaglądam zbyt często, kończę magisterke:-D, bo jakoś jak byłam w ciązy to mi nie szło..

a młody u dziadków - dziwnie się czuje jak go nie ma.
Poza tym teściowa ma tendencje do przegrzewania, ostatnio przyktyła go na spacerze jak spał przy 30 stopniowym upale!!! :dry: jak sie dowiedziałam to załamka, nie mam do tej kobity siły, nic do niej nie dosciera, nic :confused:
 
reklama
Do góry