reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Anik gratuluje.
Ja też bym chciała, ale jeszcze nie mam okresu, bo cały czas karmie.

aniaj ja też karmiłam i okres miałam tylko raz od porodu i to jakieś 2,5 misiąca temu :no:, więc jeśli sie potwierdzi że fasolka jest to to czysty przypadek. Karmiłam karolkę 4-5 razy dziennie w pewnym momencie (jakieś 3 tyg temu) zaczełam tracić pokarm z dnia na dzień. Pomimo karmi i herbatek laktacyjnych byłam w stanie karmić małą max 2 razy dziennie, teraz już tylko raz. Zrobiłam test własnie ze względu na ten szybki spadek laktacji i ooooo wyskoczyły II ;-)
dam znać we wtorek po wizycie u lekarza :-p
 
my przeważnie jeździmy w spacerówce, ale czasami jak wiem że Misiek będzie spał to przed domem usypiam go w gondoli, chociaż ostatnio miałam taką sytuację, że wzięłam go do gondoli i chciałam pospacerować niedaleko domu żeby usnął, nie zdążyłam przejść przez ulicę jak młody mi strasznie się rozpłakał, wróciłam się wpakowałam go do spacerówki, zgarnęłam siostrzenicę na plac zabaw, jeszcze nie zdążyłam nawet do niego dojść jak usnął. już musi jednak widzieć co się dzieje na świecie
 
Super że maluch już po operacji :) ja tez nie mogę sobie wyobrazic jaki stres musieli przeżyc ....

Odnośnie gondoli to Franuś jeszcze w niej jeżdzi ale myślę że po chrzcinach ( w tą niedzielę) zmienie mu na spacerówkę.
 
reklama
Do góry