reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Celinko gratulacje :tak:



A mój młody postanowił sobie ze dzisiaj pokaze na co go stac...dzien po prostu masakra marudzil caly czas, spac nie chcial a jak zasnal to budzil sie po 10-20min i marudzil dalej...nic mu nie pasowalo..dramat...
dobrze ze maz byl ...
 
reklama
klaudia a to Filipek miał zły dzień, ja czekam na weekend jak na zbawienie bo wiem że mąż jest w domu i wtedy jest pomoc a w tygodniu to szał pępka.
 
Kluliczku super że wszystko się udało :tak:

a ja właśnie dostałam przesyłkę, a w srodku pachnący nocniczek i nakładka na toaletę....zamawiałam kiedys prenumerate Mamo to ja i przysłali taki prezent...no miłe to nie powiem hihi :-D
 
Celinko przyłączam się do gratulacji:-):-):-)
Kluliczku świetnie,że wszystko poszło jak z płatka:-p
Klaudia no proszę jaki prezencik-na przyszłość się przyda:rofl2:
 
reklama
Witam wszystkie mamusie :-):-)
Dawno nie zaglądałam na forum. Jestem mamą dwóch córeczek - bliżniaczek :-):-).
Małe za kilka dni skończą 8 miesięcy. Jak się urodziły miały 2430 i 2480. Urodziły się przez cc w 36 tyg., Teraz ważą prawie 9 kg :-):-) Jest co nosić;-) Całą nockę przesypiają ładnie, idą spać o 21:00 a wstają o 6:00-7:00.

Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Do góry