reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Poczytałam troszkę opinii na temat tego FIZZION i niestety d***a:baffled: Koła bez amortyzacji a jak się przełoży rączkę tak, że dziecko do przodu to trzeba kroczkami gejszy chodzić żeby się o kółka nie przewrócić. No i najgorsze to płytka budka- jak dziecko siedzi to jest całe wystawione na wiatr na zdjęciu nawet bok wózka jest na wierzchu. A myślałam, że znalazłam swój typ- nic to trzeba szukać dalej.

Chyba czytałyśmy to samo....szukamy dalej...
 
reklama
A my się przywitamy
Jestam mamą styczniowego urwisa Kuba urodził sie 27 stycznia w szpitalu w Lublinie przez poród "naturalny" :wściekła/y: który z natura miał niewiele wspólnego :wściekła/y: Zaczełam przeglądać forum i strasznie fajne jest. Super mamuśki super dzieciaczków jesteście;-)Dlatego postanowiłam mniej anonimowo się udzielać:-p
 
A my się przywitamy
Jestam mamą styczniowego urwisa Kuba urodził sie 27 stycznia w szpitalu w Lublinie przez poród "naturalny" :wściekła/y: który z natura miał niewiele wspólnego :wściekła/y: Zaczełam przeglądać forum i strasznie fajne jest. Super mamuśki super dzieciaczków jesteście;-)Dlatego postanowiłam mniej anonimowo się udzielać:-p
Witam Was gorąco!!!:-)
Cmokusie dla Kubusia!!
 
Dziewczyny pożalę się bo szlak mnie dzisiaj chyba trafi:wściekła/y: Kuba ze względu na rozszczep uzyskał status osoby niepełnosprawnej wymagającej rechabilitacji i opieki osoby drugiej. To powoduje że przysługują mu pieniądze z zasiłku rechabilitacyjnego. i dzisiaj dzwoni do mnie babka z mopr że muszę odebrac decyzje koniecznie dzisiaj bo oni mi ja wstrzymają i będę musiała z małym ponownie stawć na komisje i załatwiać wszystko od początku. Ja jej tłumaczę że jestem sama w domu nie mam z kim zostawić małego bo mąż w pracy do wieczora siedzi, a ona mi mówi że ona ma terminy i że to ja nie zgłosiłam się po 2 tygodniach po odbiór decyzji i że ona już nie może czekać. Tylko jak ja składałam tę decyzję to mi baba w sekretarjacie powiedziała że dzwonią jak wszystko jest gotowe.:no: Jak sobie pomyślę ile latania było po urzędach żeby to załatwić to mi się płakać chce A teraz wszystko od poczatku:wściekła/y: dochodzę do wniosku ze aby dostac w naszym państwie jakakolwiek pomoc trzeba być bezrobotną matką gromadki nieślubnych dzieci. A ja jestem za bogata i chcę okraśc nasze kochane państwo:wściekła/y::-(
 
Bardzo Ci wspolczuje. Chore to na maxa. Mojej znajomej powiedziano ze ma prawo do dofinansowania, no to zlozyla na kuchenke z zabezpieczeniem przed dzieckiem. I odpowiedzieli ze nie dadza bo do kuchenek tego typu to tylko dla niewidomych, a ona ma autystyka nadpobudliwego.
A teraz to bym dzwonila codziennie do nich z pytaniem czy juz sa papiery, po kilka razy... Durne baby, oby im zycie tak oddalo
 
Ostatnia edycja:
A teraz z innej beczki. Robiłam dziś test i Julka będzie miała rodzeństwo. Staraliśmy się, bo chcieliśmy szybko, ale nie myślałam, że tak szybko się uda. A więc będę styczniówką 2010 :tak:
 
Black GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolejne styczniowe maleństwo :-D Dużo zdrówka dla was :*
 
reklama
anihira - współczuję strasznie, mam nadzieję że uda Wam się bez ponownej bieganiny. trzymam kciuki.
Black - gratulacje!!!!!!! zdróweczka dla Was ;-):tak:
 
Do góry