reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

U nas też strasznie wieje, ale jak już pisałam nie raz, ja spaceruję niemal w każdą pogodę ;-) Na razie jednak młoda ma spacery "na balkonie" - bo starszak mi choruje i nie mogę go przecież samego w domu zostawić.
 
reklama
ja dziś wystawiłam małą na balkon i jak wyszło słonka to szybko się ubrałam i dawaj z wózkeim i psem na spacer - jak wyszłam za blok zrobiło się ciemno i zxaczął padac śnieg :no: no i tyle ze spaceru :baffled:

Emilka mówisz że Bevilon comfort jest ok? Ja właśnie musze zaczac nowa paczkę mleka i mma ten bebilon i nan 1 active i tak mnie kusi ten bebilon :-p
 
My dzisiaj olałysmy spacerek bo faktycznie za bardzo wiało. Jakiegos dola pomału łapie bo mi mala ciagle placze i juz sama nie wiem co robic:-(. Chcialabym zeby byla zadowolona i rozesmiana a nie ciagle zwijala sie z bolu:-:)-(.
 
ja też polecam bebilon comfort-Natalka nie ma kolek,ładnie i bez większego wysiłku robi kupkę i puszcza bączki:-D:-D:-D
Zobacz jaka wesoła:tak:
 

Załączniki

  • SDC10008 (Small).JPG
    SDC10008 (Small).JPG
    33,6 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
dziewczyny jestem nienormalna
moja niunia ostatnio bardzo ładnie przeyspia nocki
wczoraj poszła spać o 20 i obudziła się o 7 rano - bez pobudki w nocy na karmienie :-p:-p:-p
a ja zamiast spać to czuwam najpierw do pierwszej żeby ściągnąc pokarm laktatorem, później od 3 już nie śpię i czekam jak mała się obudzi a ona mnie w ciula robi i budzi się dopiero o 6-7 :dry::sorry2:
z tego wynika że nawet jak mała śpi to ja i tak nie śpię eeehhhhh :no::no::wściekła/y::wściekła/y:

dzis płakałam razem z małą - ona miała kolke i wyła a mnie tak krzyż bolał od jej noszenia ze myslałam ze ducha wyzionę .......

jutro otwieram bebilon - moze bedzie lepiej :)
 
Ostatnia edycja:
no mi ostatnio michałek niby śpi w nocy ale budzi się szybko na jedzenie bo tak po 12, 1. i później co dwie godziny, czasami nawet potrafi obudzić się za mniej niż 2 godziny i puszczam mu karuzelkę i jakoś przesypia jeszcze do tych 2 godz.
w dzień też już bardziej aktywny, ja już mam więcej obowiązków bo tato poszedł do pracy i nie ma kto obiadków gotować - dlatego troszkę rzadziej bywam tutaj.
uciekam bo misiu śpi, więc chyba też pójdę bo później ledwo usnę i będzie pobudka:happy:
 
Oj anik przytul się w nocy do mężusia albo podusi :)) i odpocznij trochę a sen dużo daje wiem sama po sobie...Malenkiej jak będzie źle to na pewno Cię obudzi :tak:

Princess faktycznie Natalcia wesoły, szczęśliwy dzidziuś :-D ślicznie!
 
reklama
tak nie dobrze i tak źle - hehe i dogodzić tu babie :-p
moja mała dwa razy mi się budzi w nocy, czekam az zacznie rzadziej sie budzić a tu nic :sorry2: koleżanki córcia praktycznie całe nocki przesypiała, własnie jak dwa albo trzy miesiące miała - teraz będzie kończyć czwarty miesiąc i znowu zaczyna się częściej budzić w nocy, ostatnio nawet co godzinę! i w ogóle jakoś odzwyczaiła się od swoich przyzwyczajeń - strasznie się zdziwiłam, bo myślałam, że jak dziecko załapie już jakiś schemat to tak mu zostaje, a tu jednak nie zawsze tak jest :sorry2:

moja mała dziś całkiem dzielnie zniosła szczepienie - rozpłakała się bardzo jak lekarka wbiła igłę ale w miarę szybko sie uspokoiła, teraz śpi :-) mam nadzieję, że jutro nie będzie rozdrażniona albo co..

Princess - przeurocza ta Twoja Natalka :-D
 
Do góry