reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Aga,ale szalejesz kochana!!!
moj maz w czwartek tez stwierdzil,ze weznie malego na spacer na 2 godziny zebym sobie wlosy zrobila...jeszcze dobrze nie nalozylam farby na glowe i juz slysze orkiestre za drzwiami...25 minut ich nie bylo....
za to moj maly dzis caly dzien spi
az dziwne-oj chyba pobalujemy tej nocy...
co do zakupow to ja z malym poszlam do supermarketu jak mial 5 dni,a pierwsze szczepionki mamy dopiero 30 marca takze na nic nie byl jeszcze w ogole szczepiony
 
Ostatnia edycja:
Ja tez musze jakos uprosic swojego Sławka o troszkę wolnego. Musze konicznie wbrac sie do fryziera bo juz mam 3cm odrost i grzywka mnie juz drazni. Każdej z nas przydało by sie chociasz raz w tygoniu taka mała przerwa na opocznek i odech od prania, sprzątania i opiekowania sie naszymi pociechami.Z tym wiekszym zapałaem i checiałi wykonywały byśmy je póżniej.
 
madzila oj przydaloby sie przydalo zeby nam ktos przerwy takie serwowal ale niestety jakos sie mojemu mezowi nie spieszy zostac sam na sam z nasza corcia lub z nia wyjsc z domu... a szkoda:-(
 
Dziewczęta, a ja zapytam tak : A co to jest PRZERWA? :-D
przy moim szkrabie nawet moi rodzice wymiękli, taki jest awanturnik.
Poza tym u nas często kolka, a jutro mamy szczepienie :-( i jak o tym myśle to mi sie serce kroi, bo fundnelismy mu to 6w1 i boje sie że to za dużo jak na taki młody organizm... mam normalnie doła przez to. :-(
 
miaa - przecież to to samo się szczepi, tyle tylko że w skojarzonej masz jedno wkucie a nie trzy bodajże ;-)
my też mamy jutro szczepienie, tyle, że my dodatkowo rotawirus wykupiliśmy - teraz się zastanawiam na ile przed szczepieniem i po nakarmić małą :sorry2::baffled:
 
a u nas dziś okropna pogoda - co chwila pada deszczyk, poszliśmy na spacer tylko na 40 min i mała dostałą wielką butlę mleka i na szczescie poszłą spać hihihi
zaraz biorę się za prasowanie ciuszków i pranie - może zdąże zanim się obudzi :-p
 
my kolejny dzien bez spacerku..jak sie w koncu nie wypogodzi to swira dostane!!

tez dzisiaj prasowałam bo troche sie nazbierało..i segregowałam co już za małe..i jest tego trochę..muszę kupić coś 68 i to prędko..

a poza tym ide dzisiaj na solarium...moze nastrój będę miała lepszy ;-)
 
ja Was podziwiam ze znajdujecie czas na prasowanie. moja mala tak strasznie ulewa ze przebieram ja kilka razy dziennie. z praniem przy niej nie nadążam :dry:.
 
reklama
AdiLea ja trzymam małej prawie ciągle pieluszkę pod szyjką, bo też ulewa, że ciężko potem z praniem nadążyć a jak ją przebieram , bo ulała ciuszki to dostaje czkawki i wtedy to dopiero jej się wylewa z buzi , więc wolę jak moje dziecko głupio wygląda, niż by miała całe jedzonko ulać. Zosi po jedzeniu najlepiej nie ruszać i trzymać prawie w pionie.
 
Do góry