reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
ja tam już od dawna mam tą datę upatrzoną i powtarzam, że mam termin na 9 stycznia (a nie na 8 stycznia) :-D
aczkolwiek .... nic nie wskazuje na to, że Zimorodek na jutro wyznaczył datę wodowania.
choć - w zasadzie - może zadziała przez zaskoczenie ???

=============================

wiecie ... właśnie dzisiaj doszłam do wniosku, że przez całą ciążę nie byłam w Mc'Donaldsie. w zasadzie ja jestem z tych zdrowo odżywiających się i raczej fast foody mnie nie kręcą, ale tak raz na pół roku frajdę mi sprawia zjedzenie dwóch fichmacków. i tak sobie pomyślałam, że jak szybko się nie zmobilizuję to może być różnie z takimi fanaberiami kulinarnymi ;-)
czyli jutro na obiad fichmacki z Mc'Donaldsa. fileciki rybne i sosik tatarski - mniam!!!
w sobotę - jakbym nie urodziła jutro - jakaś rozpusta u chińczyków.
taki plan :-D
 
aga_q ja tez tak zaczęłam postrzegać jedzenie:tak: ostatnio cały czas sie zastanawiam czego nie będę mogła jeść po porodzie i tak sobie dogadzam-pizza,chińszczyzna,chipsy,lody:-D:-D:-D
 
taki mój termin, fajny... tylko, że od 3 tygodni mam brzucho obnizone na 2 palce a 4 dni temu obnizyl się na całą dłoń...:szok: oprócz tego mam skurcze ... juz myślałam, że wczoraj urodze, bo takich silnych skurczy jeszcze nie mialam... wzięłam ciepły prysznic o 2 w nocy i przeszło... mieszkam w uk (mam nadzieje, że juz niedlugo to potrwa) i od poczatku ciazy mialam dwa usg, 6 razy widzialam położną, może 3 lekarza ale nie ginekologa... wspomniałam już, że nie miałam robionego badania wewnętrznego, nie wspomne o ktg i takich tam.... jak czytam ile miałyście badań i wszystkiego to nie wiem czy się cieszyc, że ja tyle nie miałam i że ok :confused: czy plakac, że o mnie nikt nie dbał... i nie wiem nic o swoim synku...:angry:
beee.... i ta bezsennośc... ale to chyba ze strachu nie śpie....
 
aga_q ja tez tak zaczęłam postrzegać jedzenie:tak: ostatnio cały czas sie zastanawiam czego nie będę mogła jeść po porodzie i tak sobie dogadzam-pizza,chińszczyzna,chipsy,lody:-D:-D:-D

:-D:-D:-D
syndrom - najeść się niezdrowo na zapas.
wczoraj zakupiłam sobie pepsi max, którą wypijam wrzucając do szklanki całą cytrynę w plasterkach, a dzisiaj na kolację zjadłam trzy pomarańcze ;-)
 
reklama
:-Dcola?? Mój ulubiony napój ciążowy!! :-D Aż mi się płakać chce jak pomyślę że już za kilka dni będę musiała o nim zapomnieć na kilka miesięcy...:-:)-:)-( No! Już 09.01.09 :-) Wychodź Malutka!!!!!:tak:

dev007pp___.png
 
Do góry