reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2009

ja mam mieszane uczucia...sa chwile kiedy chciałabym juz byc po porodzie miec maluszke przy sobie i poświęcać sie tylko jej...
są momenty kiedy mysle sobie ze najchetniej bym to jeszcze odciagnela pare tygodni bo boje sie jak zmieni sie nasze życie, nasze wzajemne relacje itp itd
są momenty kiedy mam tak dosc swojego samopoczucia ze chcialabym rodzic tu i teraz....
mieszanka wybuchowa...
mam troche wyrzutów sumienia ze zamiast sie cieszyc w 100% to ja mam jakies obawy, strachy, usłyszałam ze to świadczy o mojej niedojrzałości/nieprzygotowaniu do roli matki...i oczywiście to mnie dobiło totalnie...
 
reklama
EmilkaT przestań!!! Myślę że każda ma takie chwile zwątpienia. A jak nie każda to ja mam na pewno. Boję się tego jak zmieni się moje życie. Wszystko będzie takie nowe i inne. Wszelkie priorytety się poprzestawiają. I jak to się poukłada. A to nie znaczy że się nie cieszymy tym że niedługo dzidzia się pojawi :tak:.
 
mam troche wyrzutów sumienia ze zamiast sie cieszyc w 100% to ja mam jakies obawy, strachy, usłyszałam ze to świadczy o mojej niedojrzałości/nieprzygotowaniu do roli matki...i oczywiście to mnie dobiło totalnie...
w życiu !!!!!!! to jest normalne, każdy boi się zmian nawet jeśli wcześniej się na nie dokładnie przygotowywał, nawet jeśli są osoby które starały się o dziecko bardzo długo ii mają już swoje lata to i tak myślę że jest w nich niepewność, strach :tak:
wiec nie przejmuj się. na pewno każda z nas na tym forum ma obawy, a na pewno te dziewczyny których jest to pierwsze dziecko:happy:
 
Kasia masz 100% rację. Ja mam takie rozbieżne myśli, że juz sama się ich boję:-D
Tak kocham tą moją Basieńkę, która wkrótce do nas wyjdzie, tak bardzo chcę ją już przytulić, wycałować.....a z drugiej strony tak bardzo się boję porodu i zeby wszystko było dobrze i żeby zdrowa była i jak to będzie i wogóle........:zawstydzona/y:
Ale myślę, że to zupełnie naturalne, człowiek zawsze obawia się nieznanego. Myślę, że przy drugim dziecku jest łatwiej bo już wiadomo o co chodzi :-)
 
EmilkaT przestań!!! Myślę że każda ma takie chwile zwątpienia. A jak nie każda to ja mam na pewno. Boję się tego jak zmieni się moje życie. Wszystko będzie takie nowe i inne. Wszelkie priorytety się poprzestawiają. I jak to się poukłada. A to nie znaczy że się nie cieszymy tym że niedługo dzidzia się pojawi :tak:.
co prawda to prawda....ja juz sie nie moge doczekac....,a za chwile mysle boze ja nie wiem czy chce!!!!:szok:
wydaje mi sie ze brzus mi opadl ale cholera wie juz sama nie wiem fotke wkleilam na zamknietym jesli mozecie mi powiedziec...bo gora niby nic,a dol tak ale czy to o czyms swiadczy?
 
jak sie wchodzi na zamkniety? gzdie to?
sorki za glupie pytania ale ja kompletnie nie zorientowana na tym forum i w forach wogole hiihihi
 
reklama
a u nas zimno w domku strasznie..ogrzewanie padło..nie wiem czy nie w całych wadowicach bo nawet na onecie o tym pisali hehe...ja pranie zrobiłam nic mi nie wyschnie..już nie mówiąc o wizycie w toalecie dramat!! no i kurde nawet nie mam czym dogrzać..
Zostaje ciepła herbatka!
 
Do góry