reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

To najprostrza potrawa pod słońcem: makaron ugotowany, na to sos pomidorowy + ewentualnie kiełbasa i na wierzch ser żółty. No ale dowcip w tym, ze to musi być sos pomidorowy roboty mojej mamy, tak mi się potrawy z dzieciństwa przypominają :-). Ile bym dała za mięsko z przedszkola, ale nikt nie wi jak je zrobić :-).

Dostałam zapiekankę, a teraz mam mdłości :-p.
 
reklama
cześć, pierwsze wyliczenia lekarza na 8.stycznia :) pewnie usg zweryfikuje - mam 4.czerwca i już się nie mogę doczekać - chyba dopiero do mnie dojdzie, że będziemy mieć maluszka :) i marzę, żeby usłyszeć bicie serduszka, zastanawiam się, czy możemy razem być na tym badaniu.
Czytam codziennie komentarze z wizyty z usg naszych styczniówek :)
A póki co to moje ciało zmienia się codziennie - to niesamowite. Piersi takie okrągłe :)
Tylko nudności mam, zwłaszcza od jazdy samochodem, STRASZNE i spanie, ciągłe spanie.
Pozdrawiam
 
Oj, dziewczyny, nie zazdroszcze Wam tych mdlosci! U mnie nadal spokoj, nic nie mdli, zadnych zachcianek. Troche wiecej pryszczy i szybciej sie mecze, ale to da sie zniesc :tak:

Ja juz bylam na drugiej wizycie, doktor zrobil mi drugi raz usg, bo sie martwilam, czy wszystko ok - bo wiecie, nie czuje sie wcale w ciazy :-) Dzidzia przez 10 dni urosla 12.5 mm! Teraz ma 17 mm, serdusio pika, wszystko super - mam nadzieje ze tak bedzie caly czas!

Wyniki mam w porzadku, poza toksoplazmoza - nie chorowalam nigdy, w zwiazku z tym beda mnie co miesiac kluc, zeby zaczac dzialac w razie, gdybym sie zarazila podczas ciazy. Brrrrrr, nie cierpie pobierania krwi, ale co zrobic, jakos to zniose :-D

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zycze coraz lepszego samopoczucia i przyplywu enrgii!
 
hej babolki

U nas tez ok. Dobrze sie czuje. Czasami mdlosci dopadna ale i tak jest o wiele lepiej niz przy Oliwii. Brzuszek sobie rosnie, i zaboli czasami ale wtedy sie klade i jest ok. Wiecznie glodna chodze. Cera mi sie popsula strasznie tlusta jest. I nadal wiecznie chce mi sie pic. Dzisiaj nie wychodzilam z mala na spacer bo ta alergia mnie wykonczy. Wiecznie kicham i oczy lzawia. Jakos to lato bede musiala przecierpiec. Ale dzisiaj maz mi juz przywiozl tabletki do ssania homeopatyczna na alergie rhinarrergy jestem ciekawa czy choc troszke pomoga.

Milego dnia
 
Oj, dziewczyny, nie zazdroszcze Wam tych mdlosci! U mnie nadal spokoj, nic nie mdli, zadnych zachcianek. Troche wiecej pryszczy i szybciej sie mecze, ale to da sie zniesc :tak:

Ja juz bylam na drugiej wizycie, doktor zrobil mi drugi raz usg, bo sie martwilam, czy wszystko ok - bo wiecie, nie czuje sie wcale w ciazy :-) Dzidzia przez 10 dni urosla 12.5 mm! Teraz ma 17 mm, serdusio pika, wszystko super - mam nadzieje ze tak bedzie caly czas!

Wyniki mam w porzadku, poza toksoplazmoza - nie chorowalam nigdy, w zwiazku z tym beda mnie co miesiac kluc, zeby zaczac dzialac w razie, gdybym sie zarazila podczas ciazy. Brrrrrr, nie cierpie pobierania krwi, ale co zrobic, jakos to zniose :-D

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i zycze coraz lepszego samopoczucia i przyplywu enrgii!
ja mam dokładnie jak Ty - ani mdłości, ani wstrętu do dymu papierosowego (do papierosów też), tylko głodna jestem i biust lekko urósł, i zaczynam się martwić, ale dziś wizyta u ginekologa to go zaatakuje pytaniami :-)
 
Wiecie co, od trzech dni bardzo boli mnie krzyż, w ciązy z synkiem miałam tak dopiero pod sam koniec ciąży :dry: Ma któraś z Was podobne dolegliwości?
 
Miaa6 - chyba mamy po prostu szczescie :-)Mam nadzieje, ze juz nas nie dopadna zadne sensacje mdlosciowe. Daj koniecznie znac, co tam lekarz Ci powiedzial.

A tak swoja droga - wyczytalam kiedys, ze jak ktos sie zdrowo odzywia, nie je smieciowego, konserwowanego jedzenia, to w ciazy nie ma mdlosci. Mdlosci i wymioty sa wtedy, gdy organizm broni sie przed szkodliwymi substancjami lub po prostu sie oczyszcza.

Hmmmmm, moze i cos w tym jest, bo rok temu kompletnie zmienilam diete, oczyszczalam sie na rozne sposoby, pilam soczki swiezo wyciskane, zaczelam gotowac na parze i takie tam...

Co do krzyza to mnie nie boli, wiec nie wiem Leika co to moze byc :no:
 
Acha, dziewczyny - dobra rada dla tych z Was, ktore narzekaja na bol piersi - spijcie w staniku! Ja wyprobowalam i dziala! Zdarzylo mi sie raz spac bez i rano masakra, nie moglam sie dotknac.

Oczywiscie nie jest to stanik jakis uciskajacy czy z fiszbinami, tylko lekki sportowy, z samego materialu, taki troche luznawy. Wiecie pewnie o co mi chodzi :-)

Ponoc to dobrze tez dziala na ksztalt piersi, zapobiega zwisaniu itd. itp. A nie chcemy miec przeciez po porodzie cyckow do pasa, he he he :laugh2:
 
reklama
Do góry