reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Kluliczek - miałam wczoraj pierwsze USG, które potwierdziło moje obliczenia ;-) Dzidzia jest kilka dni młodsza niż wynikałoby to z OM ale zgadza się z datą skorygowaną o późniejszą owulację, wczoraj miała 75mm co odpowiadało dokładnie 6t5d, tak jak się spodziewałam :tak::-D
 
reklama
Czyli termin 17 stycznia :-). Wielkie dzięki :-).
Dodałam suwaczki pod terminami i tak zastanawiam się, bo dziewczynom, które suwaczków nie miały stworzyłam tymczasowe na listę. No i teraz pytanie, czy wstawiać suwaczki z podpisów, czy może stworzyć każdej taki sam na listę?

Ale mam dzis mdłości, choć jeszcze nie latałam do wc. Muszę sobie pomrozić sok, bo zimne mi pomaga na nie. I brzuch mnie pobolewa czasami, ale to przez rozciaganie się i ciężar tłuszczyku :-/. Strasznie mi ciężko, moja mama szaleje z młodym, mąż też, a ja jak ta sierota ani nie pójde z nim na spacer, ani nie powalam sie po podłodzę, ani nie ponoszę, ani nie nakarmię :-(. Przewinąć tez nie mogę bo po jego kupce lecę do wc i spazmów dostaję :baffled:. zamiast sie cieszyć, ze mam troche luzu, poodpoczywać, to ja smutam :-p. Ech, dogodzić takiej :-D.

marylion74 ciesze się, że wszystko ok :-).
 
Melody ja biologii ucze a dziewczyny w 3 klasie gimnazjum interesuja te tematy wiec podaje im dokładniej - poza tym mam juz w paraktyce pare mamusiek wiec tym bardziej opowiadam ze szczególami:-)

Daga ciesz sie ze masz ten etap bezobjawowy niejedna znas Ci zazdrosci jak diabli...:-)
A ja ciągle mdłości i byle jek.. feeee a do roboty kurde musze zapylać bo oceny trzeba wystawić!!!
 
Czyli termin 17 stycznia :-). Wielkie dzięki :-).
.

No, dokładnie to z USG wychodzi dzień wcześniej, na 16 stycznia. No, ale to może wynikać z błedu pomiaru ;-) Najważniejsze, że wielkość odpowiada dacie owulacji, mam pewność, że dzidzia odpowiednio rośnie, bo z OM powinna być kilka dni większa. Jak nie wiedziałabym dokładnie kiedy była owu, to bym się pewnie zamartwiała... ;-)
 
Madziu dzięki za odp,może jeszcze ktoś mi powie ile cm powinna mieć przeciętnie główka niuni na zdjęciu z USG-może takim sposobem dowiem się jak ten mój skarbek leży:-)
 
Jak narazie to trudno powiedzieć gdzie co jest. Mierzona jest długość ciemieniowo pośladkowa czy jakos tak :-p.

http://www.noworodek.pl/index.php?sm=2&ope=1 - to kalkulator do liczenia wieku wg podanych parametrów.


Napadło mnie na zapiekankę z makaronu i sosu pomidorowego. Zapłaczę się jak nie uda mi się mamy namówić na jej zrobienie.
Ktoś strzela od rana w okolicy - petardy czy coś - co 2 godziny może raz strzeli, ale mój pies dostał trzęsawki. On bardzo źle znosi takie dźwięki, nie zwykłe sztuczne ognie, tylko takie właśnie. Musiałam mu stresnal podać :-(.
 
Ja jutro idę na pierwszą wizytą do mojego Gina i na pierwsze USG.. juz nie mogę sie doczekać... napiszę co i jak po powrocie..
a U mnie też coraz lepiej mdłości miałam trzy dni takie mocniejsze choc czy mozna je w ogóle tak nazwać.. a dzis juz prawie wcale no może troch mnie muliło oby tak do końca... :) oczwiscie wszystko mi cuchnie ale odruchów wymiotnych naszczęście brak :) zastanawiałam się czy zrobic od razu sobie badania krwi i moczu tak żeby jutro już z nimi iść do lekarza dawno - nie robiłam... i tak mi zleci a tak to bedę musiała czekac cały miesiąc do następnej wizyty a zreszta jak coś bedzie nie tak to przeciez moge iść wcześniej... pozdrowionka
 
reklama
Kluliczku i co jest ta wymarzona zapiekanka?? kurcze jak mi sie dzisiaj zamarzyły gołąbki z sosem pomidorowym.. oczywiście nie czekałam na nic tylko zrobiłam wyszły super.. mniam.. co takiego jest w tym jedzeniu że tak nam się chce takich różnych rzeczy?? hormony nieźle w nas buzują robia z nami co chcą... :) Smacznego!!!
 
Do góry