reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Mój Mąż ma w sobotę umyć, ale juz na nie patrzeć nie mogę:no:wrrr, a dziś wyciągam go na zakupy, bo w lodówce pustki a ja chcę juz coś na święta mieć kupione, bo czuję, że jestem cała w proszku i nie długo to chyba pieluchy wjadą jako danie wigilijne na stół zamiast karpia...
 
Ja z innej beczki... Jak to jest u Was z rozstępami, bo u mnie się pojawiły dopiero teraz :wściekła/y: Narazie niewielkie i nie dużo i tylko po lewej stronie brzucha (śpię tylko na lewym boku i pewnie dlatego), ale nie da się ich przeoczyć... :-( Eh... nie jest to dla mnie poważny problem, ale mam cichutką nadzieję, że gorzej nie będzie... (?) :szok:
 
no ja wdize,ze moj ma w dupie sprzatanie i szczerze to tylko brudzi,a mnie kurwica strzela,ze musze jeszcze po nim chodzic i sprzatac.
na moje stwierdzenie jutro biore sie za lazienke-on na to -dobrze....faktem jest,ze zmywa naczynia i koniec:crazy::tak:
 
Mój się wreszcie spiął na wczorajsze wieści i PRAWDOPODOBNIE dziś wreszcie dokończy remont pokoju dla Małego. A od dziś przejął obowiązki cateringu i załatwia zakupy. Ciekawe ile telefonów wykona ze sklepu?:-p
 
co do rozstępów to ja mam piersi w prążki juz od jakiegos czasu...może od wrzesnia jakos tak...
na brzuchu na razie nic nie mam, ale mozliwe ze to tylko kwestia czasu...tez spie glownie na lewym boku choc ostatnio glownie nie spie tylko sie przewracam z boku na bok...na biodrach i na tylku mam takie malusie ale one sa stare nowych jak na razie nie widac...piersi za to smarowalam od poczatku i mam na nich całą game roznych rozstepow wszytskie nowe...
 
Rozstępy pojawiły się u mnie w 1ciąży już w 3m-c na piersiach , bo bardzo szybko rosły i zanim się dowiedziałam , że jestem w ciąży to już miałam rozstępy , w tej ciąży nowe się nie pojawiły i mam nadzieje , że tak zostanie.
:wściekła/y:Mój mąż , który późno wstaje , jak zobaczył moją minę i usłyszał jak trzaskam miskami i zabieram się za mycie okien od razu dostał "natchnienia" i umył okna. Po prostu miałam dosyć proszenia go, żeby wstał i zrobił to co mi obiecał, ale moje miny dały efekt. :wink:
 
Ja rozstępów nie mam i jak pójdę po mamie to i przy drugim dziecku mieć nie będę. Ale za to będę mieć blizny po tej pieprzonej ospie: na brzuchu, na plecach. Niby tego nie drapie :crazy: dużo odpada jak śpię. Żylaki na nogach + te blizny ... w namiotach będę chodzić do końca życia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Mam dzisiaj takiego nerwa/qrwicy że jak bym kogoś dopadła to bym rozniosła w pył :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Edit: z tym myciem okien to moje oba ginki (były i obecny) zakazują kategorycznie!!! Ja się grzecznie słucham. Lubię czystość w mieszkaniu ale na okna mam niesamowitą tolerancję. Mąż mówi że pomyje w naszym pokoju (2 potrójne + drzwi balkonowe :/). Dziadostwo fatalnie się otwiera i zamyka :/. A jak nie pomyje to mi to wisi. Kiedyś ... w swoich czterech kątach MOŻE zmienię nastawienie. O swoje niby dba się inaczej...
 
Ostatnia edycja:
ja rozstępy mam po pierwszej ciąży a nowych na razie nie widzę. Kochane po porodzie szybko z wagi nie spadajcie bo też te cholery mogą się pojawić.

A ja na poprawę humorku wyprałam pierwszą turę ciuszków dla małej. Ale ślicznie pachnie w domu.
 
reklama
Ja też mam rozstępy po pierwszej ciązy, ale tylko na brzuchu, nowych nie zauważyłam. A okna umył mój mąż, więc mam spokój - mnie tylko czeka ogarnięcie domu wewnątrz, ale nie jest tak .źle, więc dam radę. A tak a propos, jestem od poniedziałku na zwolnieniu, nareszcie, no i dopiero. Pozdrawiam.
 
Do góry