reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
MamaOlafa gratuluję córeczki!!!!!!!!!!!!!!!

kuleczka ok tym potwierdzeniem płci z 12 tygodnia bym sobie nie zaprzątała głowy. Wiem że są takie przypadki co dziewczyny tak szybko poznają płeć ale to są wyjątki.

U nas było identyczna sytuacja ginek też w 12 tc mówił że może będzie ogonek ale ja tą wiadomość przyjęłam z przymrużeniem oka bo po co się nastawiać. Sam mi ginek powiedział że na tym etapie to różnie bywa. Jak byliśmy w 15 tc to maluszek nie pokazał się. A w 22 tc okazało się że będziemy mieli córeczkę.
 
Gratulacje Dziewczyny.. i synków i córeczek :)
Ciekawe czy jest jeszcze ktoś kto nie chce wiedzieć płci Dzidziusia do końca...
Oby u mnie się nie okazało że Maleństwo bedzie mi dupcię wystawiać do samego konca hihih
 
Dziękuję dziewczyny za gratulacje, które i Wam przekazuję:-) , ja bardzo się cieszę ,ten suwaczek różowy to sobie przygotowałam z nadzieją właśnie na malutką,,,,, cieszę się ogromnie.

Claudio011 ja np w pierwszej ciąży (4 lata temu)do końca nie wiedziałam,mieliśmy niespodziankę -co nie powiem też ma swój urok , aczkolwiek miło jest wiedziec.
 
kuleczka_ok To chyba na liscie zmienię Ci tego chłopca na nadal niewiadomą, co?

A mnie boli jak diabli. załatwiłam sobie zmianę opatrunku blisko domu, a okazało się że i tak musze latac po Warszawie, bo Teściowa musi mnie zameldowac koniecznie jutro :baffled:.
 
Marcia77 - fajnie, że masz już potwierdzenie na dziewczynkę :-) ja może w środę będę mieć potwierdzenie :tak: Mała wcale nie wydaje mi się, że jest malutka, moja mała też 400 gram ważyła w tym czasie i mi wydawało się, że to dużo - bo mała koleżanki ważyła chyba 360 gram :-D oby w sobotę Wam pogoda dopisała - trzymam kciuki ;-) i udanego wesela!!! :-):-)

Wstretnamalpa - hihi, gratulacje szczęściaro :wink: no i bardzo dobrze, że jednak z mężem się pogodziłaś :yes:

Elka2808 - cieszę się, że nastawienie co do płci dzidziusia się zmieniło i już jesteś spokojniejsza :-D GRATULACJE!!! :laugh2::laugh2:

MamaOlafa - gratulacje córeczki ;-)

Kluliczek - no współczuje Ci tych przeżyć z paluchem :-(


a ja dziś byłam u promotora, mam parę rzeczy poprawić i może uda mi się zrobić to do soboty, to Mu zaniosę, a w następnym tygodniu już oprawioną bym Mu dała :-D
 
Ostatnia edycja:
:-)CZESC Dziewczyny!
juz was przeczytalam i widze,ze humory wam dopisywaly:-D. Usmialam sie,ze hoho..
moje kochanie na sex zadnej ochoty nie ma i chyba zwariuje!!!!
a tak w ogole przez ostatnie 3 dni tak mi brzuch urosl,ze az dziwie sie sama patrzac w lustro. czas na nowe zdjecie!
dziewczyny czy wy tez sie takie szerokie w biodrach zrobilyscie??? ja strasznie!
 
acha i gratuluje dziewczynek i chlopczykow!!!
w 12 tygodniu nie widac plci bo jajeczka i wargi sromowe wygladaja tak samo,takze nie prawdziwe diagnozy...
 
reklama
Do góry