reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
O nie! To jest mega pozytywny test! I nic nie było? To teraz zaczynam tracić nadzieję...

Wieś jak się cieszyłam ....owu była tylko pęcherzyki nie popękały...mówiłam o tym teście lekarzowi a on powiedział że czasem test daje pozytywny wynik mimo braku albo negatywny mimo ciąży....
To taki cios był dla mnie że naprawdę....
 
Hej dziewczyny. Ja także się do was dołączam. My z mężem od 5 lat wspolzyjemy bez zabezpieczenia . I wiecie co dopiero teraz zdalam sobie sprawę z tego ze coś musi być nie tak. Ze tak naprawdę minęło już 5 lat odkąd zdaliśmy się na nature będzie to będzie, nie będzie to trudno... ale tak naprawdę oboje nie mieliśmy parcia na dziecko a to zenie zachodziłam w ciążę nie budziło w nas większych niepokoi . DoPiero teraz w święta zdałam sobie sprawę z tego ze coś jest nie tak. Postanowilam ze umowie męża na badania nasienia ma wizytę 9 stycznią. A gdy już będę mieć jego wyniki sama udam się do gina . A tak na marginesie jestem na siebie zła ze dopiero teraz wzięłam ten temat na poważnie. Czas leci szybko. Ja młoda nie jestem. Oby wszystko było dobrze. Bo niewyobrażam sobie życia bez dziecka. Zawsze było w moich marzeniach. Pozdrawiam wszystkich i powodzenia :-)
 
Do PN to ja bym nie spała 🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂 szkoda że kurier nie dojedzie na czas bym kupiła u siebie w aptece i Ci wysłała 😏😏😏
Te cyfrowe to chyba tzw można w trakcie dnia robić czy lepiej z rana? Miałam jeszcze jeden ten paskowy i dzisiaj zrobiłam ale to jakieś dziadostwo, niby jakiś cień jest, niby nie. Strata czasu na to..
 
Hej dziewczyny. Ja także się do was dołączam. My z mężem od 5 lat wspolzyjemy bez zabezpieczenia . I wiecie co dopiero teraz zdalam sobie sprawę z tego ze coś musi być nie tak. Ze tak naprawdę minęło już 5 lat odkąd zdaliśmy się na nature będzie to będzie, nie będzie to trudno... ale tak naprawdę oboje nie mieliśmy parcia na dziecko a to zenie zachodziłam w ciążę nie budziło w nas większych niepokoi . DoPiero teraz w święta zdałam sobie sprawę z tego ze coś jest nie tak. Postanowilam ze umowie męża na badania nasienia ma wizytę 9 stycznią. A gdy już będę mieć jego wyniki sama udam się do gina . A tak na marginesie jestem na siebie zła ze dopiero teraz wzięłam ten temat na poważnie. Czas leci szybko. Ja młoda nie jestem. Oby wszystko było dobrze. Bo niewyobrażam sobie życia bez dziecka. Zawsze było w moich marzeniach. Pozdrawiam wszystkich i powodzenia :-)

No mam nadzieje, że niczego się tam niedopatrzą a może chodzi o jakąś błahostkę i bedzie okey :)
 
reklama
Do góry