reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Oby się sprawdził 😘 ja mam jakieś dziwne skórcze takie bóle jak na okres ale okres bez tabletek nie przyjdzie i nigdy nie mam boli przed okresem bez tabletek więc mam nadzieję że to zwiastuje udany cykl ☺

Oby Ci się udało 😘😘 ja @ mam normalnie 28-30 dni ale lekarz mi duphaston w razie co przepisał 2 opakowania...póki co nie biorę..
Moja kumpela z pracy miała @ co w tygodnie bała się do lekarza iść a starała się o drugiego dzidziusia. I poszła (do tego co ja chodze) 2 wizyty i zaszła czyli około miesiąca...a tu od maja i nici . Ogólnie to 7 lat bez żadnego zabezpieczenia ale jakoś nie myślałam tak o 👶

Informuj na bieżąco jak tam u Ciebie się sprawa ma
 
reklama
Znów cień kreski. Powinna być już cirmniejsza
20191229_124258.jpeg
 

Załączniki

  • 20191229_125348.jpeg
    20191229_125348.jpeg
    22,8 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry