reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Nk wlasnie nie. I nawet nie pytalambu mnie czy maja w aptekach. Bo to jakas nowosc
Widziałam na stronie apteki ziko że coś takiego sprzedają, tez bym nie wpadła na to że cos takiego jest.
Tak przy okazji byłaby któraś was za tym żeby stworzyć grupę WhatsApp? Chyba by się łatwiej pisało?
 
No mam nadzieje, że niczego się tam niedopatrzą a może chodzi o jakąś błahostkę i bedzie okey :)


Mam taką nadzieję. Narazie musze zająć czyms głowę do tego 9 stycznia. Nie wiem ale mam takie głupie przeczucia ze może być coś nie tak z nasieniem. Kiedyś miałam badania hormonów dopochwowe usg. Wszystko było w normie. Dlatego gin powiedziała ze bez wyników męża mam więcej nie przychodzić. Nie przyjęliśmy się tym z mezem . Na badania tez nie miał niby czasu . Temat zamknięty. Teraz po 3 latach wróciłam z tematem badań nasienia . Zgodzil się i czekamy.
 
A ja mam niespodziankę :o wg Flo owulację powinnam mieć 26 grudnia, zagapiłam się i testy zaczęłam robić 25 i były negatywne aż do dziś, w końcu druga kreska jest tak samo ciemna, jak kontrolna. Wg instrukcji owulację powinnam mieć za 24 do 48 godzin [emoji33]
Zastanawiam się tylko czy przy PCOS te testy są wiarygodne, czy skok poziomu LH musi się równać owulacji
 
A mnie dziś znowu naszla deprecha.. Już widzę, że jest grupa wrześniowa... :) ciekawe kiedy ja dołączę do któregoś miesiąca i którego roku...
 
reklama
Do góry