reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Myślisz że cyfrowy da wynik?

Skoro jest cień malutki to powinien on wskazuje ciążę od 1 tygodnia moja koleżanka go testowała i jej pokazał 1-2 tydzień ciąży..
Ale zrobisz jak uważasz żeby potem nie było na mnie..😉
Jeśli chcesz to poczekaj jeszcze kilka dni może będzie wyraźniejsza kreska albo zrób ten😘 powodzenia 😍👶👶
 
Oby Ci się udało 😘😘 ja @ mam normalnie 28-30 dni ale lekarz mi duphaston w razie co przepisał 2 opakowania...póki co nie biorę..
Moja kumpela z pracy miała @ co w tygodnie bała się do lekarza iść a starała się o drugiego dzidziusia. I poszła (do tego co ja chodze) 2 wizyty i zaszła czyli około miesiąca...a tu od maja i nici . Ogólnie to 7 lat bez żadnego zabezpieczenia ale jakoś nie myślałam tak o 👶

Informuj na bieżąco jak tam u Ciebie się sprawa ma
Ok będę informować 😘 tak to jest że niektórzy mają odrazu a inni muszą się starać kilka lat 🤔
 
A ja już nie wiem co robić..
Skoro jest cień malutki to powinien on wskazuje ciążę od 1 tygodnia moja koleżanka go testowała i jej pokazał 1-2 tydzień ciąży..
Ale zrobisz jak uważasz żeby potem nie było na mnie..[emoji6]
Jeśli chcesz to poczekaj jeszcze kilka dni może będzie wyraźniejsza kreska albo zrób ten[emoji8] powodzenia [emoji7][emoji64][emoji64]
 
Myślę że może gg tak młodą ciąża bo jak była jakieś 11-12 dni temu. To nawet nie 2 tygodnie
Skoro jest cień malutki to powinien on wskazuje ciążę od 1 tygodnia moja koleżanka go testowała i jej pokazał 1-2 tydzień ciąży..
Ale zrobisz jak uważasz żeby potem nie było na mnie..[emoji6]
Jeśli chcesz to poczekaj jeszcze kilka dni może będzie wyraźniejsza kreska albo zrób ten[emoji8] powodzenia [emoji7][emoji64][emoji64]
 
reklama
Ale jak widze takie te slabe kreseczki to już mam czarne myśli że coś nie tak, wiadomo jak to jest.

received_2595680300477893.jpeg
received_2595680300477893.jpeg


Ten test robiłam w październiku niby powinnam być w ciąży...a ciąży nie było 😢😢😢plakalam chyba cały weekend nie chciało mi się jesc ani żyć powiedziałam że już nigdy nie kupię testów ciążowych 😭😭😭
 
Do góry