reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
U mnie dziś wizyta teściów, bardzo lubią się z moimi rodzicami był temat wnuków ale bardziej co to będzie jak będą co to z nimi nie będą robić ale jakos tak przykro się robi gdy człowiek się stara z całych sił i dzieci brak... Chciałbym móc im powiedzieć, że będą dziadkami...

A tak to jedzonko, picie 2dc
U mnie wczoraj szwagierka napijemy się wina ja mówię nie dziękuję A ona A moze wkoncu cos na rzeczy jest... zawsze lubilam święta spędzania z rodziną od kiedy nam nie wychodzi omijam znajomych rodzinę dalekim łukiem spotykam się kiedy musze
 
U mnie wczoraj szwagierka napijemy się wina ja mówię nie dziękuję A ona A moze wkoncu cos na rzeczy jest... zawsze lubilam święta spędzania z rodziną od kiedy nam nie wychodzi omijam znajomych rodzinę dalekim łukiem spotykam się kiedy musze
Ja w te święta też miałam takie podejście. Dziś miałam jechać do ciotki ale na szczęście przyjeżdża męża kuzyn, tam dopiero byłyby przytyczki, pytania...
 
Ja w te święta też miałam takie podejście. Dziś miałam jechać do ciotki ale na szczęście przyjeżdża męża kuzyn, tam dopiero byłyby przytyczki, pytania...
U mnie jest to samo moje ciotki dogryzaja mojej mamie kiedy wkoncu babcia zostanie ja jak ich widze to.samo ludzie nie zdają sobie sprawy ze nie każdy ma takie szczescie zajsc szybko ale taka ich natura ciekawscy
 
U mnie jest to samo moje ciotki dogryzaja mojej mamie kiedy wkoncu babcia zostanie ja jak ich widze to.samo ludzie nie zdają sobie sprawy ze nie każdy ma takie szczescie zajsc szybko ale taka ich natura ciekawscy
Mam nadzieję dziewczyny ze i nam wkoncu sie uda teraz jest tyle sposobow lekow musimy mieć nadzieję i się nie poddawać bo ten stres nerwy i myślenie nic nam dobrego nie daje ale jak nie myśleć jak tak bardzo się pragnie
 
U mnie jest to samo moje ciotki dogryzaja mojej mamie kiedy wkoncu babcia zostanie ja jak ich widze to.samo ludzie nie zdają sobie sprawy ze nie każdy ma takie szczescie zajsc szybko ale taka ich natura ciekawscy
Właśnie to mnie też drażni, że dogryzaja mamom czy tatom... Ale co one mogą mieć za wpływ na to, my też nie mamy [emoji2368]
 
U mnie jest to samo moje ciotki dogryzaja mojej mamie kiedy wkoncu babcia zostanie ja jak ich widze to.samo ludzie nie zdają sobie sprawy ze nie każdy ma takie szczescie zajsc szybko ale taka ich natura ciekawscy
U nas tak samo każde życzenia związane są z dziećmi. Najgorsze jest to że musimy robić dobra minę do złej gry i kłamać że na razie nie chcemy 🤨
 
reklama
Do góry