reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

Czesc babeczki :)

Ja mam maraton w pracy.. w jednej jeszcze 4 nocki, jutro do swojej pelnoetatowej i w pt tez. Juz sie nie moge doczekac niedzieli.

Ania, ja bym dzialala, szkoda by mi bylo cyklu :) ale rozumiem, ze sie masz watpliwosci ;)

Verona, idz jutro na bete :) i dawaj znac ;)

widze, ze na drugim watku mega plodnie.. :)
 
reklama
Właśnie z tą betą chciałabym troszkę poczekać ponieważ pare miesiecy temu miałam podobną sytuacje ale cykl nie był tak długi i po becie na drugi dzień zaraz dostałam okres. Mieszkam w Norwegii więc u nas z tymi wszystkimi badaniami inaczej jest , nie tak jak w Polsce. Wiec myślę jeszcze poczekać chwilkę do następnego poniedziałku. Jeśli @ się do tego czasu nie pojawi pójdę na bete :) Gartulacje dla was dziewczyny trzymam kciuki żeby wszystko u was było dobrze ,a u mnie żeby @ się nie pojawiła ! 😊🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Ja też nie mieszkam w Polsce tylko w UK i tu nie jest "popularna " beta nie wiem czemu tutejsza betą lekarze się nie sugerują i co najlepsze mówią ze to tylko stres jest dla kobiety . To tylko w Polsce jest taki nacisk na betę mnie w Polsce lekarz chciał widzieć z dwoma betami bo miałam tylko jedna 16.000 beta ponad a ten mi mówi ze musi widzieć druga to jeszcze musiałam lecieć na drugą betę.
 
Czesc babeczki :)

Ja mam maraton w pracy.. w jednej jeszcze 4 nocki, jutro do swojej pelnoetatowej i w pt tez. Juz sie nie moge doczekac niedzieli.

Ania, ja bym dzialala, szkoda by mi bylo cyklu :) ale rozumiem, ze sie masz watpliwosci ;)

Verona, idz jutro na bete :) i dawaj znac ;)

widze, ze na drugim watku mega plodnie.. :)
Wiesz Magda tam jest chyba z 30 dziewczyn wiec średnia się sprawdza 30% zaciazonych . Każda kobieta ma sznse swoje w cyklu 25% na ciążę jak się uda to zawsze jest aż 30% czy ta ciąża przetrwa tzn 30% kobiet porania np 10 dziewczyn zaciazy i w tym z 3 poroni takie są statystyki. Tu w UK aż 40% kobiet roni bo tu nic nie dają .
@Verona26 to ci powiedział lekarz rodzinny nie ginekolog na twoim miejscu pallicho z beta zrób progesteron on teraz jest najważniejszy gin ci da luteine jakby co .
 
Ja już kurde nie wiem co mam robić [emoji23][emoji23][emoji23]Kasdzy mówi co innego A ja jestem zielona [emoji23][emoji23]
Wiesz Magda tam jest chyba z 30 dziewczyn wiec średnia się sprawdza 30% zaciazonych . Każda kobieta ma sznse swoje w cyklu 25% na ciążę jak się uda to zawsze jest aż 30% czy ta ciąża przetrwa tzn 30% kobiet porania np 10 dziewczyn zaciazy i w tym z 3 poroni takie są statystyki. Tu w UK aż 40% kobiet roni bo tu nic nie dają .
@Verona26 to ci powiedział lekarz rodzinny nie ginekolog na twoim miejscu pallicho z beta zrób progesteron on teraz jest najważniejszy gin ci da luteine jakby co .
 
Ja już kurde nie wiem co mam robić [emoji23][emoji23][emoji23]Kasdzy mówi co innego A ja jestem zielona [emoji23][emoji23]

Na spokojnie :) Nie musisz słuchać wszystkiego. Na spokojnie sobie zrób betkę. kiedy bedziesz chciała to idź sobie do lekarza i tyle :) Bez stresu :)

A ja nadal nei wiem jak zareagował Twój facet :D Verona
 
Pisałam tu gdzies[emoji23]
Ale ok. Na 1000 postów dziennie mogłaś przeoczyć [emoji23]
Bardzo się cieszył tzn najpierw jak powiedziałam że beta pozytywna, a byliśmy w galerii to siedział na przeciw mnie i w tym szoku podał mi rękę i powiedział "Gratuluje"a potem zaczął się śmiać i mówić ale jaja udało się! [emoji4] A teraz ciągle o mnie się martwi i podziwia cirmniejace kreski na testach [emoji23][emoji23][emoji23]
Na spokojnie :) Nie musisz słuchać wszystkiego. Na spokojnie sobie zrób betkę. kiedy bedziesz chciała to idź sobie do lekarza i tyle :) Bez stresu :)

A ja nadal nei wiem jak zareagował Twój facet :D Verona
 
Pisałam tu gdzies[emoji23]
Ale ok. Na 1000 postów dziennie mogłaś przeoczyć [emoji23]
Bardzo się cieszył tzn najpierw jak powiedziałam że beta pozytywna, a byliśmy w galerii to siedział na przeciw mnie i w tym szoku podał mi rękę i powiedział "Gratuluje"a potem zaczął się śmiać i mówić ale jaja udało się! [emoji4] A teraz ciągle o mnie się martwi i podziwia cirmniejace kreski na testach [emoji23][emoji23][emoji23]

Uroczo :)
 
reklama
Do góry