reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
@Wesoła_Aga jak w poniedziałek? Jutro robisz betę to jutro masz wynik jeśli robisz w szpitalu to po 1h możesz sprawdzić na stronie jaki wynik lub zadzwonić i zapytać na betę się czeka pół dnia jeśli zrobisz rano popołudniu masz wynik .
 
@Wesoła_Aga jak w poniedziałek? Jutro robisz betę to jutro masz wynik jeśli robisz w szpitalu to po 1h możesz sprawdzić na stronie jaki wynik lub zadzwonić i zapytać na betę się czeka pół dnia jeśli zrobisz rano popołudniu masz wynik .

To nie szpital tylko laboratorium poradni ;) Wątpie, by dali wynik od razu. Wszędzie piszą 1 dzień roboczy...
A co tam siedzi lub nie w macicy okaże się wtedy ;)
 
jak już tak rozmawiacie na ten temat to też mam wyniki męża i nie wiem co o nich myslec
Dziewczyny wyniki mojego męża wychodzi chyba, że wszystko ok? Zobacz załącznik 1069406
20200117_232718.jpeg
 
reklama
Helo laski!
Mnie coś chyba bierze. Obudziłam się z okropnym bólem glowy i zawalonym nosem. Do tego ból gardła. Już z i się zebranie na zakupy bo jutro mam gości Ale nie mam siły wstać z łóżka... [emoji57] Masakra. No i piersi zaczęły dziś boleć A raczej mrowic, dziwne.
 
Do góry