reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Jeżeli chodzi ból to on Jet w takim miejscu że jak założę stanik to od fizbin mnie uwiera bardzo. Bo jest na dole pod piersia
Verona powinnaś kupić biustonosz bawełniany sportowy nie taki cienki z siatki tylko normalny tylko sportowy. Ja zawsze w takim chodzę tydzień przed okresem bo mnie piersi bolą zawsze przed okresem mam większe i nabrzmiale i nie dam rady w normalnym a co dopiero jak tobie uwiera kup jakiś sportowy kochana albo fizbiny wywal zanim kupisz jakiś wygodny
 
Dziewczyny wyniki mojego męża wychodzi chyba, że wszystko ok?
received_175023076934209.jpeg
 
Tak wiem muszę skupić bo dziś ledwo wysiedzialam w pracy w tym staniku. Mam tylko weszłam do domu to ściągam cholerstwo. WGL jakoś odczuwam ten cycek nie są mnie boli Ale tak jakby mnie klol. [emoji848]
Verona powinnaś kupić biustonosz bawełniany sportowy nie taki cienki z siatki tylko normalny tylko sportowy. Ja zawsze w takim chodzę tydzień przed okresem bo mnie piersi bolą zawsze przed okresem mam większe i nabrzmiale i nie dam rady w normalnym a co dopiero jak tobie uwiera kup jakiś sportowy kochana albo fizbiny wywal zanim kupisz jakiś wygodny
 
Dziewczyny wyniki mojego męża wychodzi chyba, że wszystko ok? Zobacz załącznik 1069406
Ja nie mam zielonego pojęcia ale zapytaj dziewczyn na forum strączkowych 2018 -2020 bo czytałam tam dużo i bardzo dużo dziewczyn pisało ze ich M robili oni ci coś może powiedzą. A konsultowalas to z kimś . Nie umiem wyczytać z tych tabelek śle jaka jest ilość żołnierzy na 1ml albo się mylę albo ja tam widzę 5mln na 1ml to trochę mało . Zapytaj tam Daria.
 
@Daraa_94 Ja nie wiem ja chyba ślepa jestem tam wyszło coś 50mln żołnierzy a nie 5 mln 🙈 to bardzo bardzo dobry wynik !!! To bliźniaki będą z takimi żołnierzami ☺
 
reklama
@Daraa_94 mało jaki facet w tych czasach ma 50mln nasienia dobrego uwierz mały procent. Dziewczyny na innym forum jak jedna napisała ze jej mąż ma cos okolo 30 mln to jej nie wierzyły . Różnie dziewczyny pisały 7mln 8mln 12 mln to się cieszyły juz a twój 50mln 😮 z taką ilością to jeden strzał jak zbijesz PRL ja to przeczucie miałam co do Ciebie bo cały czas mi się wydaje ze ty nam tu pierwsza oznajmisz ciążę 😜😁
 
Do góry