reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

@Daraa_94 mało jaki facet w tych czasach ma 50mln nasienia dobrego uwierz mały procent. Dziewczyny na innym forum jak jedna napisała ze jej mąż ma cos okolo 30 mln to jej nie wierzyły . Różnie dziewczyny pisały 7mln 8mln 12 mln to się cieszyły juz a twój 50mln [emoji50] z taką ilością to jeden strzał jak zbijesz PRL ja to przeczucie miałam co do Ciebie bo cały czas mi się wydaje ze ty nam tu pierwsza oznajmisz ciążę [emoji12][emoji16]
Dziewczyny to jest szok mój mąż nie prowadzi zdrowego trybu życia bardzo dużo pali, teraz z nowym rokiem zmienił dietę i jeździ na rowerku, ma siedzący tryb pracy to ja zawsze byłam ta fit i git [emoji23]
Poczytałam trochę na forum i rzeczywiście jego wyniki są zadowalające... Obym teraz nie brała do siebie, że to moja wina a wszystko będzie dobrze...
 
reklama
Dawno nie patrzylam na czyjes nasienie i sie cieszyla.. stara a glupia :D

Daria wg mnie wszystko jest ok :) Dr. Magda przepisuje wycieczke i wyluzowanie :p
Będzie wycieczka tylko póki co oboje pracujemy w weekendy, może na tygodniu nam się uda gdzieś jechać :)

Ja na tych normach kompletnie się nie znam [emoji2368]
 
Dara bedziesz jeszcze nasienie meza na alledrogo sprzedawac :D a jeszcze wyczytalam, ze pali.. niech on pali jak najdluzej :D 😂
 
Dziewczyny to jest szok mój mąż nie prowadzi zdrowego trybu życia bardzo dużo pali, teraz z nowym rokiem zmienił dietę i jeździ na rowerku, ma siedzący tryb pracy to ja zawsze byłam ta fit i git [emoji23]
Poczytałam trochę na forum i rzeczywiście jego wyniki są zadowalające... Obym teraz nie brała do siebie, że to moja wina a wszystko będzie dobrze...
Będzie super zobaczysz! !!! Z takim nasieniem to bliźniaki a i jeszcze jedno pewno dumny jak paw jest 😂 bo mój by był i by cały czas za mną chodził i dogadywal śmiesznymi tekstami. ...
A mówią ze fajki szkodzą haha ostatnio powiem wam sytuacje ostatnio moja znajoma była u mnie wypaliła 5faj w ciągu 2h 😮 a zaszła w ciążę od razu rzuciła jak się dowiedziała i co .... mocne geny Daria ma twój M i taka armię nic tylko się cieszyć
 
reklama
Haha niech robi żeby były tylko zdrowe [emoji23]
Moja kuzynka w poniedziałek urodziła bliźniaczki także może podtrzymam rodzinna passę[emoji23]

Ale widzicie jedni się oszczędzają cuduja a ktoś nie dba o swoje zdrowie i już raz ciach ciąża albo wyniki super
Daria po witamikach to on ci trojaczki zrobi [emoji6] ciesze się ze wam tak super dobrze wyniki wyszły
 
Do góry